İkinci el iPhone 7 alınır mı?

iPhone 7 telefonda 256GB depolamayı ne yapacaksınız? Seneye son güncellemesini alacak cihaz ayrıca.
Açıkçası herkes 256 GB'ı hor görmüş fakat depolamanın fazla olması zarar değil faydadır. Her açıdan böyle. Fakat haliyle fiyatı yükseltiyor ben de isterdim 128 GB olsun fakat bulunduğum telefoncuda bu telefon var o yüzden bu telefonu konuşuyoruz.

Alacağı son güncellemeyle beni 2-3 yıl götürür diye düşünüyorum en azından. Çünkü günümüz fiyat bazında 4000 TL altındaki herhangi bir Android ile 3 yıl içinde sıkıntı yaşayacağımı düşünüyorum.

Selamlar, arkadaşımın tanıdığı bir telefoncudan ikinci el iPhone 7 256 GB buldum. Siyah da bir telefon. Pil sağlığı %100'dü. Dolayısıyla satılmazsa yakın bir zamanda almayı düşünüyorum. Fiyatı 3750 TL'ydi. Sizce alınır mı?

Hocam sana şöyle yardımcı olayım sadece iPhone için çalışan bir uygulama var 3uTools diye bir şey yanlış hatırlamıyorsam güvenmiyorsan ki güvenmede 2. El işinde çok oyun dönüyor neyse devam edeyim programı telefoncuya PC'ye kurmasını iste telefonu bağlayın PC'ye orada detaylar var telefonun ne zaman alındığı neyi değiştiği pil sağlığı vs yazıyor oradan kontrol ederek alın.

Hocam sana şöyle yardımcı olayım sadece iPhone için çalışan bir uygulama var 3uTools diye bir şey yanlış hatırlamıyorsam güvenmiyorsan ki güvenmede 2. El işinde çok oyun dönüyor neyse devam edeyim programı telefoncuya PC'ye kurmasını iste telefonu bağlayın PC'ye orada detaylar var telefonun ne zaman alındığı neyi değiştiği pil sağlığı vs yazıyor oradan kontrol ederek alın.
Hmm olabilir teşekkür ederim bilgi için. 3uTools'u araştırıcam bi.

Geri
Yukarı