İkinci el iPhone 7 için makul fiyat nedir?

okansen14

Hectopat
iPhone 7 32 GB siyah telefonumu satacağım. Pil sağlığı %80'de, yanında orijinal şarj aleti ve kulaklığını da vereceğim. Kutusu var fakat faturası yok, garantisi bitti. Kozmetik olarak 10/7 diyebilirim, şarj kablosu da bazen tekleyebiliyor dikkatli takarsanız sorun olmuyor. Sizce bu telefonun makul fiyatı nedir? Diğer ilanlardan hareketle 2200TL gibi bir fiyat belirledim ben ve Letgo'ya ilana koydum. Yardımcı olursanız sevinirim. Ayrıca forumdan almak isteyen arkadaşlar mesaj atarsa detaylı bilgi de verebilirim, fiyatta da yardımcı olurum.
Ankara/Keçiören'de ikamet ediyorum bu arada.
İlanın linki.

Bence 2000TL makul fiyat olmalı.
Kozmetik'i puanlamak yerine fotoğrafını çekip atsanız daha iyi olurdu.

Pil sağlığını bahane edip 1900-2000 lira gibi bir fiyata alabilirsiniz ki,pil sağlığı %80 ise değişim vakti gelmiş demektir.
Anladım, dediğim gibi forumdan almak isteyen arkadaşlara fiyatta ekstra yardımcı olurum ama açıkçası 2000TL'nin altına düşmek de istemiyorum. Diğer ilanlardaki fiyatlara bakınca zarar ediyormuşum gibi geliyor.

Anladım, dediğim gibi forumdan almak isteyen arkadaşlara fiyatta ekstra yardımcı olurum ama açıkçası 2000TL'nin altına düşmek de istemiyorum. Diğer ilanlardaki fiyatlara bakınca zarar ediyormuşum gibi geliyor.
Öncelikle kusura bakmayın, dikkatli okumadığım için alıcı zannettim. Belirlediğiniz fiyat iyi, ufak bir pazarlık ile 2000-2100 arasına satarsınız muhtemelen.

Forumda ve Letgo gibi yerleede ölücü cok onlara kesinlikle satmayiniz ben 3000 TL'ye kutulu faturali garantili iPhone 7 gordum 32 GB piyasasi 2000-3000 bandinda tabii touch ID saglamsa kozmetik iyi degiseni yoksa sarj aleti fatura mevcutsa bir de pil sagligi iyise 2400 2500 ederi var. Cihaz 2 Yasin'da olarak hesaba kattim.

Geri
Yukarı