İkinci el iPhone 8 alınır mı?

İlan sahibinin adı merve demir, fotoğraflarda erkek eli var.
Sherlock modu açıldı😅

İstanbul'daysanız yüz yüze görüşün bakın. AirPods Pro orijinalse fiyat fazla iyi.

Durumları iyi demek ki. Annesinin telefonunu satıyor olabilir normal. Bende tamir etmek için 2 tane iPhone 6 almıştım. Ekran kırık açılmıyor diye parça fiyatına almıştım tamir ettim ekran değiştim. Çalıştı iCloud da vermişlerdi. Sıfır hiç el değmemiş çok temiz telefondu. Bu da öyle olabilir bence kaçırma derim.

Durumları iyi demek ki. Annesinin telefonunu satıyor olabilir normal. Bende tamir etmek için 2 tane iPhone 6 almıştım. Ekran kırık açılmıyor diye parça fiyatına almıştım tamir ettim ekran değiştim. Çalıştı iCloud da vermişlerdi. Sıfır hiç el değmemiş çok temiz telefondu. Bu da öyle olabilir bence kaçırma derim.
İcloud olmaması mı lazım cihazda bir sorun olmaması için?

Hocam aceleniz yoksa, 2 bin ₺ civarı biriktirebilirseniz gidip sıfır SE 2020 alın kafanız rahat etsin senelerce dertsiz tasasız kullanın. Bu devirde kim sattığı telefonun yanında 3000₺'lik kulaklık hediye ediyor. Yine de karar sizin. Umarım gönlünüzce olur 🙏.

Hocam aceleniz yoksa, 2 bin ₺ civarı biriktirebilirseniz gidip sıfır SE 2020 alın kafanız rahat etsin senelerce dertsiz tasasız kullanın. Bu devirde kim sattığı telefonun yanında 3000₺'lik kulaklık hediye ediyor. Yine de karar sizin. Umarım gönlünüzce olur 🙏.
Hocam teşekkür ederim, ucuz iPhone aradığım için pek para vermek istemiyorum.

Telefonu çok kullanıyorsanız batarya sizi tatmin etmeyebilir belki. Bende iPhone 8 kullanıcısıyım , telefonu fazla kullanacaksanız iPhone 7 Plus alın veya 8 Plus.
Hafta sonu fazla kullanıyorum onun dışında hafta içi işte olduğumdan akşam evde kullanıyorum 2 saat falan. Oyun oynamıyorum.
Kulaklık a kalite dedi büyük ihtimal çakma.

Son düzenleme:
A kalite derken cihazın tümüne mi yoksa ekranı kırıldı da yan sanayi taktılar ona mı dedi acaba iyice sormak lazım. Çünkü a kalite yan sanayi olduğunu gösterir.

Yeni konular

Geri
Yukarı