İkinci el iPhone 8 Plus almak

Fiziksel olarak temiz olabilir. Ama Değişim yapılıp orjinal olmayan parça(lar) olabilir. Ona ve pil sağlığına bakılarak alınabilir.
Parçasının değişip değişmediğini nasıl anlarım orjinal olup olmadığını?
IPhone'lerde root vb bir şey bulunmuyor yani kasası temiz batarya sağlığı %85-90 üstündeyse alınır ve arkadaşın dediği gibi suç, çalıntı vb şeylerede dikkat edilmeli.

Biraz daha bütçen varsa SE 2020 almanı tevsiye ederim.
4000 lirayı aşmak istemiyorum.

O fiyata kaliteli sıfır bir android telefon alabilirsin, İphone'da yapıp da alacağın bu telefonda yapamayacağın hiçbirşey olmaz. Yok ben illa markaya para vermek istiyorum dersen tercih senin.
Gerçekten Android Fanlarını anlamak zor. Kasan donan saçmaklıklarla dolu bir OS. Parayı markaya değil, işletim sistemine, 5+ yıl güncellemeye ve donup kasmamasına veriyoruz. Bu arada hemen söyleyeyim 2017'de Amerika'dan aldığım Galaxy Note 8 ve iPhone 8+ ile konuşuyorum. Galaxy Note 8'den sonra bir daha da Androide bulaşmadım. Daha detaylı cevap almak istiyorsan seni bu konuya alacağım.
Merhaba. 4000 lira civarında ikinci el iPhone 8 Plus bakıyorum kırmızı renk.
Fotoğraflarda gayet temiz, kimisinin garantisi hatta kaskolusu bile var.
Sizce hala alınır mı? Alınırsa neye dikkat edilmeli?
En az 3 yıl daha güncelleme alacak cayır cayır çalışan bir cihaza 4000 çok rahat verilir. Eğer ki bütçen varsa SE 2020 bakabilirsin. Büyük ekran istiyorsan 2. el XR.

Gerçekten Android fanlarını anlamak zor. Kasan donan saçmaklıklarla dolu bir OS. Parayı markaya değil, işletim sistemine, 5+ yıl güncellemeye ve donup kasmamasına veriyoruz. Bu arada hemen söyleyeyim 2017'de Amerika'dan aldığım Galaxy Note 8 ve iPhone 8+ ile konuşuyorum. Galaxy Note 8'den sonra bir daha da Android'e bulaşmadım. Daha detaylı cevap almak istiyorsan seni bu konuya alacağım.

En az 3 yıl daha güncelleme alacak cayır cayır çalışan bir cihaza 4000 çok rahat verilir. Eğer ki bütçen varsa SE 2020 bakabilirsin. Büyük ekran istiyorsan 2. el XR.

Aslında yeni Android'ler o kadar kötü değil ben Android fanı değilim geçekten iPhone markasını seviyorum pahalı olmasına rağmen parasının hakkını veriyor hatta iPhone 6 bile hala iş görüyor denenbilir ama 4000 TL fiyata bir amiral gemisi telefon alınabilir mesela mi Note 10 Lite iş gören ve yeni bir telefon demek istediğim Android'ler eksisi gibi değil bahsettiğiniz telefon 2017'de çıkmış Android son 3 sene içinde kendini gayet geliştirdi. Ve Note 8 Android 7 kulanıyor şu an 4000TL'ye Android'e 10 telefon alınabiliyor.

Aslında yeni Android'ler o kadar kötü değil ben Android fanı değilim geçekten iPhone markasını seviyorum pahalı olmasına rağmen parasının hakkını veriyor hatta iPhone 6 bile hala iş görüyor denenbilir ama 4000 TL fiyata bir amiral gemisi telefon alınabilir mesela mi Note 10 Lite iş gören ve yeni bir telefon demek istediğim Android'ler eksisi gibi değil bahsettiğiniz telefon 2017'de çıkmış Android son 3 sene içinde kendini gayet geliştirdi. Ve Note 8 Android 7 kulanıyor şu an 4000TL'ye Android'e 10 telefon alınabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı