İkinci el iPhone X vs Android

Emre SÜRER

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Telefonla ekstra hiçbir şey yapmıyorum. WhatsApp-Spotify-Twitter falan kullanıyorum. Tarayıcıyı çok kullanırım. Oyun falan oynamam. Öyle telefon yoracak bir aktivitem yok. Nadiren güzel bir manzara vs. görürsem çekerim kamera da çok kullanmıyorum.

Şu an Redmi7 kullanıyorum ve memnunum. Şu an değiştirmek durumda kaldığım, telefonu anneme vereceğim için değiştiriyorum.

Olabildiğince uzun süre değiştirmek istemeyeceğim bir telefon arıyorum. Çerçeveli bir iPhone istemiyorum. Boyut önemli değil ama çerçeve çok rahatsız ediyor.

Aklımda iPhone X ve Redmi Note 10 var. Ama Windows ile uyumluluğundan dolayı acaba Samsung'a da mı baksam diyorum. Ama Samsung'un modellerini pek bilmiyorum, çok fazla seri var o tarafta.

Bütçe belirtmiyorum sizin önerilerinize göre bakacağım.

Bir de iPhone x/xr fark etmez minimum ne fiyata bulabilirim?

Son olarak kaçak Xiaomi'de sıkıntı yaşayan duydunuz mu hiç? Çevreme sordum sıkıntı yaşayan duymadım.

Kaçak Xiaomi bakmanızı önermem şahsen ancak, özellikle Samsung Note serisini inceleyebilirsiniz. Windows PC ile kolaylık açısından, her türlü veri transferi açısından eğer aklınızda Samsung varsa bunu değerlendirin derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı