İkinci el kategorisinde yorumları kendinize saklayınız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
''İçinde sigara içilmedi.'' gibi yazılar da var.

Elbette pazarlık yasak değil. Sadece ürünle ilgilenmeyen insanların fiyatı eleştirmesi tuhafıma gitti.

Muhsin Bey, illa ilgilenmem mi gerekiyor? 0'ı 569 lira. 2. eli 500 liraya satılıyor. Ben de fikrimi belirttim. Neden bu kadar abartıyorsunuz?

Ben bu telefonun alt modeli olan 520 alıp 2 gün sonra çaldırmıştım. 520'yi çok beğendiğim için bu ürünle ciddi şekilde ilgilendim ama sağolun Burak Alkan ile ikiniz heves bırakmadınız.

Teknosa 499₺ ilk ve tek Lumia 525 satışı yapan marketti. Şimdi sitesine baktım 569₺ olmuş. Büyük ihtimal arkadaş Teknosa'dan almıştır.

Ben bu telefonun alt modeli olan 520 alıp 2 gün sonra çaldırmıştım. 520'yi çok beğendiğim için bu ürünle ciddi şekilde ilgilendim ama sağolun Burak Alkan ile ikiniz heves bırakmadınız.
Üzülme dostum, sıfır ilanlara bakıyorum. İyi bir fiyat bulursam, sana haber ederim :).

- - - Güncellendi - - -

2.el ama bir bak istersen, 329 TL + 20 ay KVK garanti yazıyor. Benzeri birkaç ilan daha var. http://www.sahibinden.com/ilan/alis...ti-sifirdan-farksiz-beyaz-sok-155816636/detay

Kendimi satıcının yerine koyuyorum. 600 liralık ürünün fiyatını öldürüp aşağı çekmeye çalışan kişiler olursa aşırı derecede sinirimi bozarlar, asabımı bozarlar.
+50 -50 olabilir. +100 -100 olabilir. Alıcı istiyorsa alır, istemiyorsa almaz. Ticarette 3. kişi olarak araya dalmak bizlere düşmez.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı