İkinci el kategorisinde dolandırıcılık

Uzlaşmaya gitmeyi düşünmüyorum gerekirse yalan olsun para ama cezasını çekmesine ugraşacağım parayı gözden çıkardım mahkemeye kadar büyür inş bakalım.

Zaten tazminat talep ederseniz maximum 10-15 bin TL talep edin yoksa Red ederler tazminat öder kişi size olay öyle kapanır hapis falan olmaz.

Hiç bir ceza almaz. Eline ihbar kağıdı geldiğinde size paranızı gönderir. Savcılıkta da bişeyler uydurup yırtar. Hele ki savcı karşısına bile çıkmayabilir. Karakolda ifade verir biter olay.

Discord üzerinden satış yapılmaz bir resmiyeti yok bu yaptığınızın. Bu tarz satış yapan arkadaşlar Discord üzerinden yapmasınlar ayrıca onlarca tecavüzcü istismarcı var içeri atılmıyor. 20 TL için uğraşmazlar bile daha dikkatli olursunuz.

20TL için karakterini satacak insanlara acıyorum gerçekten.

860175518108352522

Arkadaş kod için yazdı IBAN vs. gönderdim.
Gönderdikten sonra ikinci bir kod satın almak istediğini söyledi.
20 TL lik daha kod almak istedi bende kabul ettim.
Öncelikle 20 TL lik kodu gönderip daha sonra ödemeyi alıp 50 TL'lik kodu gönderecektim.
20 TL kodu aldıktan sonra engelledi.
Siz benim gibi iyi düşünmeyip ilanınızın altına mutlaka mesaj attırın arkadaşlar.
Eki Görüntüle 1095751
Eki Görüntüle 1095764
Eki Görüntüle 1095753

Kodu iptal ettirmek ile ilgili yapabileceğim bir şey varsa önerilerinizi bekliyorum.
Hocam bana da aynısı oldu ancak ben fazla güvenip adama 2 kod attım normalde tek kod istemişti. Ancak şu an elimde sadece adamın steam profili, ismi var. Yani onu içeren bir fotoğraf.

Dosya Ekleri

• unknown.png
    unknown.png
    240,5 KB · Görüntüleme: 39

Geri
Yukarı