İkinci El Klavye Alınır Mı?

• Konuyu başlatan Kéd
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 7B
Eğer sizin için o ek içerikler önemli değilse 100₺ için düşünülebilir. Burada iş sizin tercihlerinize kalıyor.
Kutu içeriği o kadar önemli değil bütçem 325-350 TL arası olduğu için listeme ekledim. Teşhir ürünü olduğunu için bir sıkıntı olmaz gibi geliyor sonuçta sergi için kullanıldı hem sıkıntı olursa garantisi mevcut olacak. Bunun dışında bütçemi aşmayacak çok fazla mekanik klavye çeşidi yok James Donkey, Gamepower vb. dışında Cooler Masterın bazı modelleri var.
Alınabilir, çanta zaten standart kutu içeriği değil. Cherry MX kırmızı mı yoksa Cherry MX mavi mi?
Mavi switch
Teşhir ürünü klavye biraz sıkıntılı olabilir. Klavyeye yumruk bile atılmış olabilir. Bence ona hiç bulaşmayın.
Garantisi var diye o kadarını düşünmemiştim aslında. Şuan kararsızım en kötü GameEkstra sitesinden Cooler Master QuickFire Ultimate Brown switch modelini alacağım 310 TL sömestr kampanyası var veya SteelSeries M400.

Alınmaz güven bana. Çok eskimiş oluyor bastığın zaman başkasının malını kullandığını anlıyorsun girişme kesinlikle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kutu içeriği o kadar önemli değil bütçem 325-350 TL arası olduğu için listeme ekledim. Teşhir ürünü olduğunu için bir sıkıntı olmaz gibi geliyor sonuçta sergi için kullanıldı hem sıkıntı olursa garantisi mevcut olacak. Bunun dışında bütçemi aşmayacak çok fazla mekanik klavye çeşidi yok James Donkey, Gamepower vb. dışında Cooler Masterın bazı modelleri var.

Mavi switch

Garantisi var diye o kadarını düşünmemiştim aslında. Şuan kararsızım en kötü GameEkstra sitesinden Cooler Master QuickFire Ultimate Brown switch modelini alacağım 310 TL sömestr kampanyası var veya SteelSeries M400.
James Donkey 610 kullanıyorum ucuz olduğu için almıştım. Şuanda kullanıyorum. Diğerlerinden çok bir farkı yok. Klavyeye fazla para vermek gereksiz. Düşünebilirsiniz.

James Donkey 610 Mekanik Pro Gaming Klavye - incehesap.com

Teşhir ürünleri her daim sıkıntı çıkarır aldım kullandım bir daha asla almam fazladan 100 Lira vermemek için 300 Liradan olursunuz garantiye gönderdim kullanıcı hatası dediler çünkü doğal olarak ne zaman zarar verildiğini bilemezsin durumu anlattım bu teşhir ürünü dedim bu arada aldığım ürün Logitech G402 mouse garanti firması olabilir lakin bu mouse darbe görmüş dedi muhtemelen düşürdüler kozmetik olarak sıkıntısı olmamasına rağmen içerisinde neler olduğunu bilemezsin ama Logitechi bir kez daha takdir ettim sebebi ise para iadesi yaptılar 200 TL ye almıştım 200 TL mi geri aldım fakat diğer firmalar ne yapar bilemem yani 250 TL vermemek için 200 TL den az kalsın oluyordum. Bunun yerine BULK ürün kovalayabilirsin bulk ürünlerin olayı kutu içeriği sadeleştirilmiş olması yani şöyle mağazaya bunu teşhir yapın diye birden fazla gönderiyorlar fakat mağaza bu ürünü teşhire açmıyor sıfır kutusunda öyle kalıyor daha sonra bunu satıyor. Bu şekilde Asus Gladius II faresini 197 TL gibi bir fiyata almıştım zamanında hepsiburadadan kutu içeriği olarak sadece yedek skatez çıkıyor fakat yine sıfır ürün ve garantili garanti belgesi v.s. hepsi mevcut böyle ürünler kovalayıp çok iyi ekipmanları çok daha ucuza alma şansınız olabilir.

Membran olduğu için listeye eklememiştim Cooler Master QuickFire Ultimate Brown switch alınır mı acaba veya Trigger Z modeli.
Ben de zaten Alloy FPS RGB okuyup atmıştım, Core olduğunu sen yazınca fark ettim. :D Ben de diyorum ne güzel ucuzlamış.

Bahsettiğin klavye eski bir model ancak alınabilir.

Gidip test et, tüm tuşları dene ve kablo bağlantılarına dikkat et. Ayrıca tuşların oynayıp oynamadığına bak, M750 TKL hakkında pek bir bilgim yok ancak Apex M800'de tuşlar kırılmaya yatkın biraz. Gerçi tuşlar kırılsa bile SteelSeries bedavaya size yolluyor gerekli tuşu ama fiyat düşürmeye çalışabilirsiniz bu etkenle. 50 milyon ömür garantisi satış taktiği ile alakalı bir şey; benim tıklama ömrü garantisi olmayan ve günlük aktif olarak kullanılan 10 yıllık iMac klavyem bile sapasağlam çalışır konumda, 2 yıllık klavye ömrünü kolay kolay yitirmez hiç endişe etmene gerek yok.

Anladım aslında konuyu açma sebebim klavyenin 50 milyon tıklama ömrü var ürün 2 yıllık acaba ömrü çok fazla azalmış mıdır diye merak ettim. Fiyatı çok uygun geldi
3F1571DD-E53C-47C9-AFBF-E8D3D09A387B.jpeg

Hocam çok azaldığını sanmam ama yine de ömrünün yarısını doldurmuş olabilir😁

A LIN MAZZ! insanların kullandığı klavyeler kullanılmaz, adam kim bilir Yağlı cips yediği elleriyle dokunmuştur :D Beğenin :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı