İkinci el kulaklık önerisi

tahtakapı

Decipat
Daha fazla  
Bugün G230 aldım kutulu faturali, ama gel gelelim cihaz pert. İkinci elden dilim ne kadar yansa da temiz bir cihaz çekip cikartana kadar devam edeceğim.

Şu an alabilitem en yüksek ve yakın ilanları sizlere listeledim sizce hangisi ve neden? Ekstrasinda yine sıfır önerirsiniz. Bir de bendeki kopuk AOC gh 300'ü ne yapmali?

Rampage RW8 250 ₺ kozmetik leş.
Cobra 7.1 270 ₺ fotoğraf yok.
Gamepower MEI kozmetik orta.
Gamep. Medusa 420 ₺ koz. İdare eder.
Gamep. Jin 500₺ pedler servisten degismiş.
Gamenote H2002p 600 TL kfg var.
JBL Quantum 100+ dönüştürücü kozmetik iyi 650₺
Rampage furyx 700₺

Aralarında sadece furyx denedim dehşet kulaklık. Rahatlığına rahat, basslarina güzel sadece ses seviyesi düşük o da birçok kulaklığı sollar, replikasi olduğu HyperX'ten assagi kalır yanı yok.

H2002p de çok fazla önerilen bir model yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün G230 aldım kutulu faturali, ama gel gelelim cihaz pert. İkinci elden dilim ne kadar yansa da temiz bir cihaz çekip cikartana kadar devam edeceğim.

Şu an alabilitem en yüksek ve yakın ilanları sizlere listeledim sizce hangisi ve neden? Ekstrasinda yine sıfır önerirsiniz. Bir de bendeki kopuk AOC gh 300'ü ne yapmali?

Rampage RW8 250 ₺ kozmetik leş.
Cobra 7.1 270 ₺ fotoğraf yok.
Gamepower MEI kozmetik orta.
Gamep. Medusa 420 ₺ koz. İdare eder.
Gamep. Jin 500₺ pedler servisten degismiş.
Gamenote H2002p 600 TL kfg var.
JBL Quantum 100+ dönüştürücü kozmetik iyi 650₺
Rampage furyx 700₺

Aralarında sadece furyx denedim dehşet kulaklık. Rahatlığına rahat, basslarina güzel sadece ses seviyesi düşük o da birçok kulaklığı sollar, replikasi olduğu HyperX'ten assagi kalır yanı yok.

H2002p de çok fazla önerilen bir model yorumlarınızı bekliyorum.

Aralarinda adamakıllı tek kulaklık Gamenote, JBL ve Rampage listeye bile girmemeli, furyx fena sayilmaz ama H2002p daha mantikli.

Yeni konular

Geri
Yukarı