İkinci el Legion Y520 ne kadar eder?

TL değer kaybetmeye devam ederse(edecek)satarsın.
Bunu yapmanız için aldığınız fiyatı dolara çevirip satarken belli bir miktar düşürüp yine dolardan satmanız lazım. Ben Ekim 2019'da aldığım 1650'li cihazı dolarla hesaplayıp satarken bile Türk Lirası cinsinden zarar ediyorum, siz nasıl zarar etmemek adına deli gibi kar ediyorsunuz 😁

Bir de 3500TL diyenler var...
Şimdi bir şey derdim de ban yerim diye diyemiyorum.
3500 TL'ye masaüstü versiyonunu toplarsın ancak.
Bazı salaklar 7000yazmıştı acaba nasıl 7000ediyor merak ediyorum.

Attığınız linkler nasıl en düşük merak ediyorum.

Bazı salaklar 7000YAZMIştı acaba nasıl 7000EDIYOr merak ediyorum.

Attığınız linkler nasıl en düşük merak ediyorum.

Ben bunları göremedim ama bu birkaç istisna bir şey değiştirmez. GTX 1050 Ti laptop en az 6000TL eder mi eder. Ayrıca dediğim gibi satan kişi sizin gibi fırsatçılara uyup ucuza satarsa zarar eder. Bunun için en az 6000TL'den satmalıdır.(500-1000 TL örneği vermiştim ama anlamamıştınız demek istediğim bir şeyin fiyatı hak ettiği değil kabul edilen fiyattır. Siz burada ne kadar yok 2.el kazıkçı yok sen fırsatçısın diye ağlasanız da bu bir şeyi değiştirmez. İnsanlar alıyor mu alıyor üstelik ucuz sayılabilecek bir fiyat önerdim.)
Notebook (dizüstü) bilgisayarlar, bilgisayar donanımları ve yedek parçalar sahibinden.com'da

Ben bunları göremedim ama bu birkaç istisna bir şey değiştirmez. GTX 1050 Ti laptop en az 6000TL eder mi eder. Ayrıca dediğim gibi satan kişi sizin gibi fırsatçılara uyup ucuza satarsa zarar eder. Bunun için en az 6000TL'den satmalıdır.(500-1000 TL örneği vermiştim ama anlamamıştınız demek istediğim bir şeyin fiyatı hak ettiği değil kabul edilen fiyattır. Siz burada ne kadar yok 2.el kazıkçı yok sen fırsatçısın diye ağlasanız da bu bir şeyi değiştirmez. İnsanlar alıyor mu alıyor üstelik ucuz sayılabilecek bir fiyat önerdim.)
Notebook (dizüstü) bilgisayarlar, bilgisayar donanımları ve yedek parçalar sahibinden.com'da
Ben diyorum ki cihazı 850 dolara aldım, ikinci elde 500 dolardan satıyorum yine Türk Lirası cinsinden zarar ediyorum, siz 6 bine satarken değerini mi koruyorsunuz kâr mı ediyorsunuz? 1050li cihaz da $800’a alınmış olsun kaça satılacak 6 bin için $790’a mı? Mantığa uymuyor bu fiyat önerileri.

O bilgisayara 7000 vericeğinize 500 daha koyup GTX1650 Ti notebook alır.
Buyun bu da linki.

Yok abi daha dolmadı ve bir de özel garantisi var Media marktan almıştım o kadar parayı ödeyince özel garanti de aldım 😅

Abartmış olabilirim :)

7000e koyup satamamaktansa 5000e koyup satın.

O bilgisayara 7000 vericeğinize 500 daha koyup GTX1650 Ti notebook alır.
Buyun bu da linki.

7000E koyup satamamaktansa 5000E koyup satın.

Hocam her şey ekrantı demek değildir ki o paylaştığınız Monster bilgisayar benimki Lenovo paylaştığınızdaki bilgisayar 250GB hafızaya sahip benimki 2TB hafızaya sahip bende 16 GB RAM var onda 8 GB yani bir kere Monster'daki sorunları saymıyorum bile herkes tarafından bilinirki Lenovo Monster'dan kalitelidir :)

Hocam her şey ekrantı demek değildir ki o paylaştığınız Monster bilgisayar benimki Lenovo paylaştığınızdaki bilgisayar 250GB hafızaya sahip benimki 2TB hafızaya sahip bende 16 GB RAM var onda 8 GB yani bir kere Monster'daki sorunları saymıyorum bile herkes tarafından bilinirki Lenovo Monster'dan kalitelidir :)

Dostum madem ekran kartı o kadar önemli değil neden notebookunu neden satıyorsun 2TB hafıza gayet yeterli bir hafıza, işlemcide frekans ve çekirdek olarak gayet iyi ve 16 GB RAM'de günümüz oyunları için yeterli ve işlemciniz 64 GB'a kadar RAM destekliyor.

Dostum madem ekran kartı o kadar önemli değil neden notebookunu neden satıyorsun 2TB hafıza gayet yeterli bir hafıza, işlemcide frekans ve çekirdek olarak gayet iyi ve 16 GB RAM'de günümüz oyunları için yeterli ve işlemciniz 64 GB'a kadar RAM destekliyor.

Abi ben ekran kartı önemsiz demiyorum ama sistem sadece ekran kartından oluşuyormuş gibi yazıyorsun söylediğin bilgisayara 2TB hafıza ve 8 GB RAM ve Windows 10 Pro koy sonra fiyatını söyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı