İkinci el Logitech G27 alınır mı?

XFarcus

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Biyolog
Arkadaşlar bildiğiniz üzere direksiyon lobisi, ülkemizde direksiyon setlerinin fiyatını uzun bir süredir yukarıda tutmakta. Ekonomi dimdik ayakta! G29'un sıfırları 1800-2100 TL arasında. Ben de bunu fırsat bilerek 2 kuruş biriktirdiğim parayla 2. el bir Logitech G27 almayı düşünüyorum. Letgo üzerinden 1000 TL civarına bir tane buldum. Sizce alınır mı? G29 ile ne gibi bir farkları var? Kullanan arkadaşlar varsa deneyimlerini aktarmalarını rica ediyorum. İyi Sosyal'ler.
Konu başlıüı değişmesi gerek. Son anda verdiğim kararla 1600 TL'ye temiz G29 Direksiyon seti + vites aldım. Eğer bir sorun olmaz ise bu akşam alışverişi gerçekleştireceğim. Sizce değer mi ? Sorumu bu şekilde düzeltiyorum. Teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Sorunu yoksa al ama ben hiç 2. El alma derim bazen sorunsuz olur ama sorunlu çıkarsa verdiğin paraya yazık olur, garanti belgesi varsa alın.

Sorunu yoksa al ama ben hiç 2. El alma derim bazen sorunsuz olur ama sorunlu çıkarsa verdiğin paraya yazık olur, garanti belgesi varsa alın.
Maalesef garantisi yok ama çok temiz bir ürün. Sorunu olmadığını iddaa ediyor satıcı da. Kendisi de şuan kullanıyormuş. Artık deneyip görmekten başka çaremiz yok.

Ben kendi direksiyon setimi satmıştım.(G27). Kullanıma bağlı, ben ilk aldığım 2 ay kullandım sonra 2 yıl kadar boş durdu, en sonunda sattım tertemiz cihazdı. Garantisi yoktu ama 2 ayda günde max 2 saatten 100 saat belki çalıstırmıştım. Piyasanında yarı fiyatına koymustum zamanında, aynı gün satıldı. :D Test edip almak en mantıklısı.

Benim arkadaşım G27´yi aldı ve kullanıyor. Hiçbir sıkıntısı vs yok. 2. el olarak Sahibinden.com üzerinden "GeT" ile aldı. GeT tam olarak bu işe yarıyor mu bilmiyorum ama siz onaylamadan para satıcıya geçmiyor yani güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Ama yine de güncel bir video vs isteyip iyice araştırın. 1000₺ günümüzde az buz bir para değil.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı