İkinci el Logitech G410 klavye alınır mı?

MamYYY

Picopat
Daha fazla  
İkinci el Logitech G410 klavye alınır mı?
Fotoğraf ekledim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240203-204624_2.jpg
    Screenshot_20240203-204624_2.jpg
    265,2 KB · Görüntüleme: 49
İkinci el alınır ama başına bir iş gelmiş midir kim bilir? Alınabilir ama garantisi yoktur alırsınız bir şey olur ilk kullanıcı hatalı. Benim her zaman verdiğim öneri sıfır almak ama temiz gözüküyor alınabilir.

Alma. Romer G kadar berbat bir Switch yok. Takılma sorunlari ile meşhur zaten kendine basmasi vs. araştırırsan dedigimi anlarsin zaten. Kisaca alma. G810 vardi bende berbat devamli takılıyor.

İkinci el alınır ama başına bir iş gelmiş midir kim bilir? Alınabilir ama garantisi yoktur alırsınız bir şey olur ilk kullanıcı hatalı. Benim her zaman verdiğim öneri sıfır almak ama temiz gözüküyor alınabilir.
Almayı düşünüyorum birazdan dikkat etmem gereken bir şey var mı?

Alma. Romer G kadar berbat bir Switch yok. Takılma sorunlari ile meşhur zaten kendine basmasi vs. araştırırsan dedigimi anlarsin zaten. Kisaca alma. G810 vardi bende berbat devamli takılıyor.
Evet bir kaç yerde okumuştum kronik sorunları ama fiyat ucuz geldi biraz ne yapmalıyım bilemedim

Piyasa fiyatının yarısına satılıyor. Uzun bir süre götürür mü bilmiyorum fakat fiyata göre güzel. Amma velakin benim tercihim vatan gibi yerlerden 0. el daha farklı bir klavye almak olurdu. İstersen önerebilirim.

Piyasa fiyatının yarısına satılıyor. Uzun bir süre götürür mü bilmiyorum fakat fiyata göre güzel. Amma velakin benim tercihim vatan gibi yerlerden 0. el daha farklı bir klavye almak olurdu.
Şimdi mediadayım zaten ama fiyatlara bakınca ikinci ele daha da yöneliyorum😁

500 liraya sifir membran klavye almak daha iyi, en azindan sorun yasadiginizda karsimda muhatap bulursunuz.
Çoğu şeyi ikinci el alıyorum sorun yaşamadım bu güne kadar sorun yaşamadanda ikinci el almayı bırakmayacağım sanırım şu an zaten membran kullanıyorum ucuzda olsa bi değişiklik yapayım dedim.

Ucuz değil aslında. Kaç yıllık alet zaten. Alma sana tavsiyem bu tuş takılma sorunları ile uğraşır durursun.
Tamamdır emin olamadım zaten güncelleme yaparım tekrardan bir düşüneyim

Hocam Rampage KB-R79 var fiyatı da 600 civarı bence bir kontrol edin.
Markacılık yapmak istemiyorum ama rampage falan yok yani😄 teşekkür ederim öneri için

Geri
Yukarı