Çözüldü İkinci el Notebook disk alınır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ildewild

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Tekniker
Aşağıdaki diskin fiyatını uygun buldum. Kasaya takacağım sorun çıkarır mı RPM hızları nasıldır?

Dosya Ekleri

• E996CDA9-58C3-450B-85FE-F1E1890CD45B.png
    E996CDA9-58C3-450B-85FE-F1E1890CD45B.png
    647,7 KB · Görüntüleme: 28
  • BDBE67FF-84DD-4B99-9C1A-5B7A3289BB83.png
    BDBE67FF-84DD-4B99-9C1A-5B7A3289BB83.png
    198,9 KB · Görüntüleme: 19
Çözüm
RAM'e etkisini biliyorum eski hard diskimde FPS droplar yaşıyordum SSD'ye yükleyince düzelmişti de. Ekran kartıyla bir alakası olabileceğini sanmıyorum. Slow mod bu diskte var mıdır peki?

Bir problem teşkil etmiyor yani? Dediğim gibi hocam geç yüklenmesi vs pek problem değil.

Ana SSD diskim ile aralarında hız farkı var, onun dışında oyunlarda fark yaşamadım. Ama HDD ile bazı oyunlarda drop yaşayabilirsiniz.
SSD gibi hızlı olmadığından RAM ve VRAM'e daha çok veri alıyor olabilir. Emin değilim. Belki de şehirdeki popülasyonu azaltıyordur. Ama kesinlikle dezavantajı olacaktır.

Rame etkisini biliyorum eski harddiskimde fps droplar yaşıyordum ssdye yükleyince düzelmişti de. Ekran kartıyla bi alakası olabileceğini sanmıyorum. Slow mod bu diskte var mıdır peki?

İş görür tabii. Benim kullandıklarım %80 civarı olanlar. Bir de oyun için %70 civarı bir SSD almıştım. :)
İdare etmekteler beni.

Bir problem teşkil etmiyor yani? Dediğim gibi hocam geç yüklenmesi vs pek problem değil.

RAM'e etkisini biliyorum eski hard diskimde FPS droplar yaşıyordum SSD'ye yükleyince düzelmişti de. Ekran kartıyla bir alakası olabileceğini sanmıyorum. Slow mod bu diskte var mıdır peki?

Ana SSD diskim ile aralarında hız farkı var, onun dışında oyunlarda fark yaşamadım. Ama HDD ile bazı oyunlarda drop yaşayabilirsiniz.

Çözüm
Rame etkisini biliyorum eski harddiskimde fps droplar yaşıyordum ssdye yükleyince düzelmişti de. Ekran kartıyla bi alakası olabileceğini sanmıyorum. Slow mod bu diskte var mıdır peki?

HDD'de değil oyunun içinden açarsınız problem olmaz. Bende HDD den oynuyorum hala çoğu oyunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı