İkinci el Palit GamingPro RTX 3070 Alınır mı?

cante12

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Arkadaşlar kartın fotoğraflarını ekledim. Ürünün fiyatı 8 bin TL 1-2 ay önce alınmış faturasının fotoğrafını da aldım Gamegaraj üzerinden alınmış. Sizce mantıklı mıdır? yarın almayı düşünüyorum. Kutusu falan her şeyi tam.
7ED17E67-92A4-4A83-BF52-F286FFD5DAEA.jpeg
AF99C85D-7C82-4AC7-9722-62141DFC6FA3.jpeg

Evet günlerdir kart arıyorum sağolsun miningciler piyasanın dengesiyle feci oynamış en son bu karta rastladım şansa oturduğum yerede çok yakın. Tek sıkıntı parçaları toplamış ancak vazgeçtiği için geri satmaya kalkmış satıcı dolasıyla test edebileceği bir yeri yokmuş testleri yok.

Şahsen aynı fiyata veya üzerine az koyarak MSI Gaming trio modellerine ya da Asus TUF falan bakardım. 8 Bin lira vermezdim bu karta. Onun dışında Alınır güzel karttır 1 yılı geçik kullandım ısınma sorunu falan olmayan bir model. Tek kötü yanı marka algısından dolayı ikinci elde satmak zor kimse almıyor. Bu kartı 8 bine alıp aynı gün tekrar ilana koysan 6 bine zor satarsın. Birde yazılımı olan ThunderMaster aşırı kötü bir program.

Test edilme şansı olmayan 2.el ekran kartını ben şahsen almazdım. Kart temiz duruyor evet ama yüke sokmadan bir şey anlamak imkansız, çok zor durumda kaldıysan eğer al ama maalesef dolandırıcı çok piyasada.

Test edilme şansı olmayan 2.el ekran kartını ben şahsen almazdım. Kart temiz duruyor evet ama yüke sokmadan bir şey anlamak imkansız, çok zor durumda kaldıysan eğer al ama maalesef dolandırıcı çok piyasada.
Evet bende onu düşünüyorum yani yarın buluşup bakacağım karta ama böyle test etme fırsatı nasıl oluşturabilirim bilemiyorum.

Evet bende onu düşünüyorum yani yarın buluşup bakacağım karta ama böyle test etme fırsatı nasıl oluşturabilirim bilemiyorum.
Satıcı eğer izin verirse, kendi sisteminde test edebilirsiniz beraber, başka mantıklı bir çözüm aklıma gelmiyor.

Evet günlerdir kart arıyorum sağ olsun miningciler piyasanın dengesiyle feci oynamış en son bu karta rastladım şansa oturduğum yerede çok yakın. Tek sıkıntı parçaları toplamış ancak vazgeçtiği için geri satmaya kalkmış satıcı dolasıyla test edebileceği bir yeri yokmuş testleri yok.

Şu aralar piyasa diplerde bile, şükretmemiz gereken fiyatlar bildiğiniz. 1.5 yıl önce, GTX 1050 Ti'lerin 2. elleri, 3.5k civarında geziyordu.

Geri
Yukarı