İkinci el PlayStation 4 Pro alınır mı?

Mikasa

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba,
Bütçem kısıtlı olduğundan bu başlığı açıyorum.
Daha önce hiç PlayStation sahibi olmadım ve PS özel oyunları vs oynamadım.
PS5 alamadığımdan dolayı çok yakından tanıdığım arkadaşımdan 6000 TL fiyata PS 4 Pro 7216b sürümü almayı düşünüyorum.
Amacım PS Deluxe senelik paketi alıp en azından oynamak istediğim 15-20 oyunu oynamak öncelik olarak ekstra bir para vermeden.
Ürün 2-3 senelik temiz kullanılmış.

PS5'e 15 bin vermektense PS 4 Pro almak mantıklı mı? Online oyun vs oynamıyorum. TV'de 4K 60 Hz destekliyor. PS 5'in 120 Hz desteği zaten TV'den alamıyorum.
Tavsiyelerinize açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba,
PS5 alamadığımdan dolayı çok yakından tanıdığım arkadaşımdan 6000 TL fiyata PS 4 Pro 7216b sürümü almayı düşünüyorum.
Amacım PS Deluxe senelik paketi alıp en azından oynamak istediğim 15-20 oyunu oynamak öncelik olarak ekstra bir para vermeden.

PS5'e 15 bin vermektense PS 4 Pro almak mantıklı mı? Online oyun vs oynamıyorum. TV'de 4K 60 Hz destekliyor. PS 5'in 120 Hz desteği zaten TV'den alamıyorum.
Tavsiyelerinize açığım.
Çoğu kişi karşı çıkacak 3500’e ps4 slim almak bence daha mantıklı.

Öncelikle merhaba,

Tavsiyelerinize açığım.

Alın bence ben kullanıyorum bende laptop alacağımdan yanında arcade koluyla satacağım 7000TL'ye 5 6 oyun var bence biraz pahalıya vermiş 3000 TL olan bir arcade kolu 2 kol bir de 5 6 oyunu 7 k ya satacağım garantisi uzunsa 6K normal.

Ürünün garantisi mevcut değil tek korkum ilerde bir sıkıntı çıkarır mı?

Çoğu kişi karşı çıkacak 3500’e ps4 slim almak bence daha mantıklı.
4k TV de 1080p oynamak istemiyorum. En azından 120 hz olmadığından 4k 60 fps olarak oynamak için slim tercihim çok yok

Geri
Yukarı