İkinci el PS 4 alınır mı?

Cihazı arızalı verip sonra iletişimi kesenler çok duydum. En azından bir sorun olursa dükkana geri götürebilir.
İşte bu nedenden dolayı şehir içerisinde elden satın almayı düşünüyoruz. Cihazı satın almadan önce deneyip, test edip ondan sonra almayı planlıyoruz. Güvenilmiyor ne yazık ki, devir çok tuhaf.

Hocam uygulamalardan iade uğraştırabilir o yüzden dedim. Bahsettiğiniz uygulamanın destek ekibinin hızını/ilgisini bilmiyorum.
Risk var diyorsun yani

Hocam uygulamalardan iade uğraştırabilir o yüzden dedim. Bahsettiğiniz uygulamanın destek ekibinin hızını/ilgisini bilmiyorum.
Hocam buna benzer sahibinden param güvende sistemi de var ama ben dolap uygulamasını kullandım ve hiç ger dönüş olmadığını duymadım etrafımda da .
Dolap uygulaması alıcı lehine işliyor satıcı değil.

İşte bu nedenden dolayı şehir içerisinde elden satın almayı düşünüyoruz. Cihazı satın almadan önce deneyip, test edip ondan sonra almayı planlıyoruz. Güvenilmiyor ne yazık ki, devir çok tuhaf.

Risk var diyorsun yani.

Dediğim gibi, uygulamanın destek ekibinin hızı/ilgisi hakkında bir fikrim yok. Hızlı ve ilgili de olabilir yavaş ve ilgisiz de. Şikayetvar tarzı sitelere bakarak aşağı yukarı bir fikir sahibi olabilirsiniz.

Hmm, anladım hocam. Arkadaşlarla toplanıp Fifa turnuvaları vs. yapıyoruz. Yani şöyle söyleyebilirim; alacağımız ürünü sadece Fifa oynamak için kullanacağız diyebilirim. Series S'de joystick olayı nasıl oluyor. Mesela 4 kişi turnuvalar yapıyoruz, joystick sayı sınırı bulunuyor mu S'de?
Hocam Joystich sınırı neden olsun ki oda konsol buda konsol buda kol buda kol sadece yerleri farklı birisi altta birisi üstte. Fakat farklı konsol markalarında oynanır mı bilmiyorum. Araştırmak lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı