PS 4 kolu ikinci el alınır mı?

Uğur.1

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ikinci el PS 4 kolu bakıyorum ve geçenler de 1500 TL'ye sadece iki kere kullanılmış, PS 4 kolu buldum satan kişi, PS4'ünü satıp, PS5 aldığını ve PS 4 kolunun elinde kaldığını söyledi. Kolu da fazla kullanmadığını ve orijinal olduğunu belirtti. Ama kararsız kaldım orijinal mi değil mi orijinal olduğunu anlayan kişiler varsa, yardımcı olursa sevinirim.(satan kişi 1 ay önce 2200 TL almış ve elinde kalmaması için satıyormuş)

Dosya Ekleri

• ps4 kol -5.jpg
    ps4 kol -5.jpg
    126,4 KB · Görüntüleme: 26
  • ps4 kol-4.jpg
    ps4 kol-4.jpg
    126,1 KB · Görüntüleme: 20
  • ps4 kol-3.jpg
    ps4 kol-3.jpg
    108,7 KB · Görüntüleme: 17
  • ps 4 kol -.jpg
    ps 4 kol -.jpg
    102,9 KB · Görüntüleme: 13
  • ps4 kol-1.jpg
    ps4 kol-1.jpg
    113,1 KB · Görüntüleme: 14
  • ps4 kol -2.jpg
    ps4 kol -2.jpg
    98,5 KB · Görüntüleme: 23
Merhaba arkadaşlar, ikinci el PS 4 kolu bakıyorum ve geçenler de 1500 TL'ye sadece iki kere kullanılmış, PS 4 kolu buldum satan kişi, PS4'ünü satıp, PS5 aldığını ve PS 4 kolunun elinde kaldığını söyledi. Kolu da fazla kullanmadığını ve orijinal olduğunu belirtti. Ama kararsız kaldım orijinal mi değil mi orijinal olduğunu anlayan kişiler varsa, yardımcı olursa sevinirim.
PC için kullanacaksan alınmaz.

PC için alacaktım arkadaşım da PS4 kolu var ve FIFA vs oynarken sıkıntı yaratmıyordu.

Bunu alın 1500TL'ye.

Xbox dizilimi ama alışmanız uzun sürmez bu fiyata en azından kalitesinden emin olduğunuz birşey almış olursunuz.

9. nesil fiyatını haketmiyor.

9. nesil yerine bu 2 attığım KK3 MAX ve Vader 3 pro daha kaliteli ürünler.

Çok fiyat çıkmak istemiyorum diyorsan eğer attığım. Machenike G5 PRO iyi bir seçim 1500TL için. 2500TL civarına çıkacaksan da bu 2 attığım 9. nesilden daha kaliteli ve iyi ürünler.

1715812427161.jpeg
1715812437998.jpeg

İkiside elimde var ikiside taş gibi gamepad'ler bu arada.

9. nesil fiyatını hak etmiyor.

9. nesil yerine bu 2 attığım KK3 Max ve vader 3 Pro daha kaliteli ürünler.

Çok fiyat çıkmak istemiyorum diyorsan eğer attığım. Machenike G5 Pro iyi bir seçim 1500TL için. 2500TL civarına çıkacaksan da bu 2 attığım 9. nesilden daha kaliteli ve iyi ürünler.

Eki Görüntüle 2196581Eki Görüntüle 2196582
İkisi de elimde var ikisi de taş gibi Gamepad'ler bu arada.

Aslında alınabilir ürünler garanti belgeleri ve orijinallik durumu nedir? (tam olarak bilmediğim için)

Aslında alınabilir ürünler garanti belgeleri ve orijinallik durumu nedir? (tam olarak bilmediğim için)
1 yıllık garantileri var Aliexpress için garanti işlemi biraz uğraştırabilir oradan satıcı ile iletişime geçmen falan gerekecek ama KK3 Max direk amazondan alınma olduğu için herhangi bir sorunda amazona ulaşıp durumu izzah etsen zaten yardımcı oluyorlar.

1 yıllık garantisi var 2 ürünün de ama garantilik bir işin olacağını sanmıyorum duvara fırlatmadığın sürece.

Geri
Yukarı