İkinci El PS4 Alınır mı?

Merhabalar,

Truva konsol hakkında bir bilgim yok, ALB güvenilirdir ama buralardan ikinci el mi alacaksınız? @Furkan17TR haklı, ikinci el bakacaksanız kullanıcıdan almak daha iyi olur.

Bahsettiği konu bu sanırım, değilse de yine okuyun çok güzel hazırlanmış bir rehber;

Garantiyi bu siteden kontrol edebilirsiniz. Bir de faturanın tarihine de mutlaka bakıp eşleştirin.
ps4 için yok mu hocam?
Ha bir de hocam kara cumada fiyat düşme ihtimali var mı? Geçen senelerde böyle hatırladığınız bir olay var mı?

Son düzenleme:
ps4 için yok mu hocam?
Ha bir de hocam kara cumada fiyat düşme ihtimali var mı? Geçen senelerde böyle hatırladığınız bir olay var mı?
Aynı konu PS4 için de geçerli. Sıcaklık ölçme programı bilmiyorum. Ama düzenlemem gerek. Bazı edindiğim bilgiler var ve kritik. Ama düzenleme tuşu yok.

Hocam burdan :Sony Playstation 4 Pro 1Tb Oyun Konsolu uygun fiyata alıp yanına iki oyun eklesem nasıl olur. Yanlış bilmiyorsam İstanbul bilişim sıkıntılı firma değilken bu aralar biraz değişikmiş ne dersiniz?
Aynı konu PS4 için de geçerli. Sıcaklık ölçme programı bilmiyorum. Ama düzenlemem gerek. Bazı edindiğim bilgiler var ve kritik. Ama düzenleme tuşu yok.

Hocam burdan :Sony Playstation 4 Pro 1Tb Oyun Konsolu uygun fiyata alıp yanına iki oyun eklesem nasıl olur. Yanlış bilmiyorsam İstanbul bilişim sıkıntılı firma değilken bu aralar biraz değişikmiş ne dersiniz?
Hangi firma nasıl bilmiyorum. Ama İstanbul Bilişim, yurtdışı cihazları Türkiye'de satıyor. Böylelikle ucuz oluyor.

Ama senin bileceğin iş.

Hangi firma nasıl bilmiyorum. Ama İstanbul Bilişim, yurtdışı cihazları Türkiye'de satıyor. Böylelikle ucuz oluyor.

Ama senin bileceğin iş.
Hocam son sorularım olsun biraz uzattım kusura bakmayın ama elimde max 3200 lira verebileceğim bütçe olacak. Size siz olsanız ne yapardınız sormak istiyorum?(oyunum da yok)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı