İkinci el PS4 Pro almak mantıklı mı?

emre türkmen

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, ikinci el PS4 Pro almayı düşünüyorum. Sizce mantıklımı almak sıfırları göz önünde bulundurmak gerekirse 2500 TL'ye çift kol Sony garantili buldum 1 yıl daha garantisi devam ediyor. Sizlerin görüşlerini almak isterim fikirlerinizi söyleyip detaylı anlatıp söylerseniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, ikinci el PS4 Pro almayı düşünüyorum. Sizce mantıklımı almak sıfırları göz önünde bulundurmak gerekirse 2500 TL'ye çift kol Sony garantili buldum 1 yıl daha garantisi devam ediyor. Sizlerin görüşlerini almak isterim fikirlerinizi söyleyip detaylı anlatıp söylerseniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

Alınır dostum. PS5'in geriye uyumluluk durumu net değil çıksa ve geriye uyumluluk olmaz ise 3, 5 oyunla idare edeceksin ama PS4 alırsan kütüphanesi çok geniş ve grafik olarak da tatmin edici tek sorun şu 4K 30FPS oynaman. Bende Slim var memnunum.
Sıfır 2799 lira indirimde. Ben mi yanlış bakıyorum yoksa? Sony Playstation 4 Pro 1 TB - Türkçe Menü 0711719504023 | Trendyol

Bende alb teknolojiden almıştım Sony garantili değil diye biliyorum.

Alınır dostum. PS5'in geriye uyumluluk durumu net değil çıksa ve geriye uyumluluk olmaz ise 3, 5 oyunla idare edeceksin ama PS4 alırsan kütüphanesi çok geniş ve grafik olarak da tatmin edici tek sorun şu 4K 30FPS oynaman. Bende Slim var memnunum.

Bende alb teknolojiden almıştım Sony garantili değil diye biliyorum.
Aynen hocam. Şimdi yorumlara göz attım. İthalatçı garantiliymiş.

Fiyat güzel. Çift kol olması da ayrı bir avantaj zaten. Yerinizde olsam alır idim.
fiyat güzel değil dostum son derece pahalı 2.el ürün için 2800 liralara 0 ları mevcut internette
dostum bu fiyata alacaksan 2. el değil 0 al. 2700-3200 lira bandında 0 bulabilirsin. 2 el yanında kol var diye alacağın ürünlerde kollar ne vaziyette bilemezsin konsollar direk bozulmasa da kolları bu derece düzgün değil maalesef .Benim tavsiyem kesinlikle 0 al ,aldığın ürünüde 2. jenerasyon almanı öneririm. İlk nesilin fanları biraz sesli çalışmakta 2nesilde bunu panelerde ekstra delikler açarak çözdüler fanlar çok daha sessiz çalışıyor. Jenerasyon farkından kaynaklı 100-200 lira bir fiyat farkıyla karşılaşabilirsin ama 2 nesilde işlev olarak aynı hiç bir performans farkı yok sadece fan sesi 2.de çok daha az ek bilgi olarak bilmen gerekir diye düşündüm.Oyun olarak psn store da sürekli indirim var.Steamin yaz,kış ve bahar indirimlerinin sürekli sürdüğü düşün oyunlar değişiyor fakat indirimler isim değişerek devam ediyor pc gibi düşünme yeni çıkan bir oyun dahi 2-3 ay içinde yüzde 50 indirim alıyor.Kısacası 2700-3200 lira bandında bu derece performans alabileceğin bir pc toplaman ve tüm oyunları oynayabileceğin bir sistem kurman zor aynı grafikler ile ayrıca playstationa özel oyunlarda ekstrası god of war ,uncharted ,last of us, days gone gibi

PS3 bile alınıyor hala Xbox'a falan hiç bakma kesinlikle PS4 veya Pro 2. El alacaksanda garanti etiketine dikkat et böyle dene makineyi yarım saat oyunda fan sesi falan nasıl diye

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı