İkinci el PS4 Pro ne kadar eder?

Hocam içinde 300 dijital oyun bulunan bir hesabım var. Fakat emailim ve şifrem olduğu için onu veremiyorum. Oyunların %60'ı PS Plus'tan gelen oyunlar.
Hocam 5000'e satın 300 oyun ne demek PS Plus'lı Plussız hiç bir şey değişmez. Başlığa yazın ama 300 oyun var diye açıklamaya çoğu PS Plus'tan yazın.

Hocam 5000'e satın 300 oyun ne demek PS Plus'lı Plussız hiç bir şey değişmez. Başlığa yazın ama 300 oyun var diye açıklamaya çoğu PS Plus'tan yazın.
Hocam ben 6000'e koymayı düşünüyorum. Çünkü 2 adet PS Move Controller ve PS VR Aim Controller'da vereceğim. Ayrıca bir sorum olacak hesabımın şifresini ve emailini değiştirsem hani emailimin ve şifremin daha sonradan bulunma gibi bir ihtimali olur mu ?

Hocam ben 6000'e koymayı düşünüyorum. Çünkü 2 adet PS move Controller ve PS VR aim Controller'da vereceğim. Ayrıca bir sorum olacak hesabımın şifresini ve emailini değiştirsem hani emailimin ve şifremin daha sonradan bulunma gibi bir ihtimali olur mu?

Hocam 6000 sıfır satılıyor.

@LynxC ama oyunların değeri çok fazla. O hesabı alacak kadar babayiğit birini bulmak zor.

Ben sizin yerinizde olsam, PS4'ü ve aksesuarları ile satardım.

Birde bu kadar çok oyunlu hesapları kiralıyorlar. Mesela 1 haftalık hesabı alıyor senden, paranı atıyor, sende hesabı veriyorsun, 1 hafta sonra şifreyi değiştiriyorsun.

Böyle olanları Donanım Haber'de görmüştüm.

O hesabın değeri en az 1000 lira. İçinde 1 tane de oyun yok, o hesap ya ölü fiyatına gider, ya da hiç gitmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı