İkinci el PS4 seçimi

Her ikisinin de yüksek fiyatlar olduğu bir gerçek fakat ülkemizin şu anki durumu düşünülünce ikincisi fena değil. Ha ben olsam depolamaya dikkat ederdim ( korsan oyunları mecbur dijital atıyorsunuz ) ama eğer ben para verip oynayacağım diyorsanız çok da önemli değil fiziksel daha uyguna geliyor çünkü takas ve satış olduğundan.

Evet satılıyor ama bu kadar temizi yok. 3.5k'dan aşağı temiz bir pro bulmak çok zor
Dostum zaten PS5 çıktı PS4'lerin değeri daha da düşecek boş yere çok para verme en ucuzu en iyisidir senin yerinde olsam fat Full mat kasalardan ucuz yollu alır geçerim ilerleyen zamanlarda zaten bir işe yaramayacak PS5 geçersin.

Hocam bu makinaların cuh serisi var biliyorsunuz değil mi?
Siz söyleyince biraz bakındım hocam. Genelde ilk satılanlarda sıkıntı olmuş sanırım bu mevzu. Fakat bu cihaz bir teknoloji mağazasından alınmış 2019 Kasım'da. Sıkıntı yaratacağını sanmıyorum o sebepten
Dostum zaten PS5 çıktı PS4'lerin değeri daha da düşecek boş yere çok para verme en ucuzu en iyisidir senin yerinde olsam fat Full mat kasalardan ucuz yollu alır geçerim ilerleyen zamanlarda zaten bir işe yaramayacak PS5 geçersin.
Hocam ucuz yollu olarak nitelendirilecekler bile 1800'den başlıyor en az. Ki bunların birçoğu ikinci elin ikinci eli veya ilk çıktığı zamanlar alınmış ürünler. Bence 600-700 daha ekleyip temiz, garantisi devam eden ürün almak daha mantıklı. Fiyatlar çok yüksek haklısınız ama maalesef yapacak bir şey yok bu şartlarda...

Siz söyleyince biraz bakındım hocam. Genelde ilk satılanlarda sıkıntı olmuş sanırım bu mevzu. Fakat bu cihaz bir teknoloji mağazasından alınmış 2019 Kasım'da. Sıkıntı yaratacağını sanmıyorum o sebepten.

Hocam ucuz yollu olarak nitelendirilecekler bile 1800'den başlıyor en az. Ki bunların birçoğu ikinci elin ikinci eli veya ilk çıktığı zamanlar alınmış ürünler. Bence 600-700 daha ekleyip temiz, garantisi devam eden ürün almak daha mantıklı. Fiyatlar çok yüksek haklısınız ama maalesef yapacak bir şey yok bu şartlarda...

Dostum yukarıdaki verdiğin iki seçenekteki satıcılardan cuh serilerini alıp bir araştır derim, bazıları mesela çok sesli falan çalışıyor, bazı seriler favori falan, işini şansa bırakma PS4'ün fanı sesli çalışırsa odada kimse duramaz yani.

Dostum yukarıdaki verdiğin iki seçenekteki satıcılardan cuh serilerini alıp bir araştır derim, bazıları mesela çok sesli falan çalışıyor, bazı seriler favori falan, işini şansa bırakma PS4'ün fanı sesli çalışırsa odada kimse duramaz yani.
Peki hangi seçenek daha makul sence?

Hocam inanın bilmiyorum, ben kendi makinemi satacaktım, bu serileri falan bilmiyordum. Alıcılar cuh serisini sorunca bir araştırdım benim serim iyiydi, ama hani hangi seriler iyiydi hangileri kötüydü bilmiyorum. Burada farklı bir konu açarsanız bu konu ile ilgili bilgili insanlar vardır elbet, ama tekrar diyorum cuh çok önemli.

Arkadaşlar 2 adet ikinci el ürün buldum, şu şekilde;
1-PS4 Slim 1TB+1 joystick+8 ay Sony garantisi devam ediyor = 2550 TL.
2-PS4 Slim 500GB+2 joystick+3 oyun+7 ay Sony garantisi devam ediyor = 2500 TL.
(Oyunlar;
God of War, The Last of Us Remastered, Detroit Become Human.)

Çok kararsız kaldım ama 2. seçenek bir tık önde gibi. 2 orijinal kol olması açısından. Çok fazla oyun oynamayacağım için 500 GB da yeterli duruyor. Sizin fikirlerinizi de öğrenmek isterim.

Kazık bunlar ben 2000'e PS4 Slim çift kollu GoW4'lü FIFA 19'lu oyunlar cdli bu arada 1TB 2116b 2 yıllık cihazı ilk sahibinden aldım ısınma ve fan sesi yok 2.el cihazın garantisi olmasa da bir sorunu olmadığı sürece Letgo'dan al spotçulardan alma kazıklanma ben Letgo'dan aldım.

Kazık bunlar ben 2000'e PS4 Slim çift kollu GoW4'lü FIFA 19'lu oyunlar cdli bu arada 1TB 2116b 2 yıllık cihazı ilk sahibinden aldım ısınma ve fan sesi yok 2.el cihazın garantisi olmasa da bir sorunu olmadığı sürece Letgo'dan al spotçulardan alma kazıklanma ben Letgo'dan aldım.
Bu iki ürün de Letgo'dan zaten hocam. Siz de iyi almışsınız ama +500 lira vererek 7 ay garantili ürün almak bence daha mantıklı.

Geri
Yukarı