İkinci el PS4 Slim alınır mı?

MaldiniCC

Picopat
Daha fazla  
Bütçem çok az ve geçmişte hiç PlayStation'um olmadı ve artık bir tane almak istiyorum sıfırını almam çok zor ve sarı sitede çok uygun fiyatlı konsollar buldum sizce bu zamanda vakit geçirmek için alınır mı? FIFA pes gibi spor oyunları oynarım genelde belki bir de RDR2.

Şu ilan bana çok uygun geldi sizce alınır mı?

Benim de elimde bir tane 1 TB PS4 Slim var 1 TB bile yetmiyor tavsiyem en azından 1 TB almanız sonra sorun yaşarsınız. Bir de almadan önce cuhuna bakmanız.

Bütçem çok az ve geçmişte hiç PlayStation'um olmadı ve artık bir tane almak istiyorum sıfırını almam çok zor ve sarı sitede çok uygun fiyatlı konsollar buldum sizce bu zamanda vakit geçirmek için alınır mı? FIFA pes gibi spor oyunları oynarım genelde belki bir de RDR2.

Bu tür PS ler den çok fan sesi gelir ama makine güzele benziyor sizi üzmez ama param az ve oyun almada sıkitni çekerim dersen Xbox öneririm

Bu tür PS ler den çok fan sesi gelir ama makine güzele benziyor sizi üzmez ama param az ve oyun almada sıkitni çekerim dersen Xbox öneririm

Bu tür PS'lerden çok fan sesi gelir ama makine güzele benziyor sizi üzmez ama param az ve oyun almada sıkitni çekerim dersen Xbox öneririm.

Bu tür PS'lerden çok fan sesi gelir ama makine güzele benziyor sizi üzmez ama param az ve oyun almada sıkitni çekerim dersen Xbox öneririm.

Xobox Series S iyi midir sizce.

Yani zaten çok oynamayacağım FIFA'da pek ağır bir oyun değil zaten bu makine işimi görür yani ama yine de sormak istedim sıkıntı çıkartır mı veya ilan güvenlimi diye.

Eğer tlous Uncharted gibi oyunları oynamak istemiyorsanız Xbox almanızı tavsiye ederim. Grafikleri filan da daha iyi.

Hocam ben ikinci el bakıyorum Xbox'ların yanında hiç oyun vermiyorlar ama PS4'lerin yanında EA FC 24 GTA 5 gibi oyunları veriyorlar ve fiyatları daha uygun o yüzden PS4'e daha sıcak bakıyorum bakımlarını yaptığım sürece bir sorun çıkarır mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı