İkinci el PS5 alınır mı?

techno gezgini

Femtopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam. Yaz tatili için PS5 almak istiyorum. Fakat ikinci el PS5 sıfırdan doğal olarak daha uygun. Ve oyunlara para vermek yerine ikinci elde yanında oyunlarda veriyorlar. Çok da kötü halde olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta PS 4 gibi 9 yıllık bir cihazın ikinci elini almayacagım. Sizce alınır mı? Alınırsa da fat mi Slim mi?

Fiyatı 14.200 ₺

O bütçeye zor bulursun konum olarak nerede yaşadığını bilemiyorum ama bence bırak oyunu 2.kol hatta tek kolu bile zor alırsın.

Selam. Yaz tatili için PS5 almak istiyorum. Fakat ikinci el PS5 sıfırdan doğal olarak daha uygun. Ve oyunlara para vermek yerine ikinci elde yanında oyunlarda veriyorlar. Çok da kötü halde olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta PS 4 gibi 9 yıllık bir cihazın ikinci elini almayacagım. Sizce alınır mı? Alınırsa da fat mi Slim mi?

Fiyatı 14.200 ₺

Cihazın temiz olduğuna emin olunduktan sonra alınır. FAT ya da Slim fark etmez hangisini uyguna bulursanız onu almalısınız.

Cihazına görer değişir, böyle durumlarda benim tercihim bir firmadan almak olur. 1-3-6 ay garanti verenler var, tabii bazıları sözde garanti. Bir tık fazla verip güvenilir bir satıcıdan almak her zaman en mantıklısı.

Bence oyun olayını çok kafaya takmayın, deluxe üyeliği alırsınız 1 sene boyunca yüzlerce oyuna erişiminiz olur. Bütçenize göre indirim dönemlerini kovalarsınız. Temiz sorunsuz bir cihaz bulmak hepsinden önemli.

Geri
Yukarı