İkinci el R5 3600 2.000 TL'ye alınır mı?

Arkadaşlar Aydın'da ikamet ediyorum. Ne sahibinden ne letgo üzerinden daha düzgün ve ucuza ilan bulamadım. Alacağım kişide sistemini parça olarak satıyor. Diğer parçalarında ilanı var. Test yapmasını istedim fakat ekran kartını satmış o yüzden yapamıyor. Gelip ekran kartın ile yapabilirsin dedi ama arada 90 kilometre var. Gidip gelsem araba 200 TL yakacak o yüzden bilemedim.
Hocam Dolap üzerinden satışı teklif et. Sadece işlemci için belki komisyonu üstlenmez ama bir SSD-RAM alırsanız bence uygun bir fiyat yapar.

@tugoli valla çok aradım bir aylık ilanlara bakıyordum yalnızca 2300'den aşağıya yoktu. 2100'e 10400F ve anakartını aldım. 2000 iyi fiyat. Bulursanız paylaşın herkes nasiplensin. :D

@tugoli valla çok aradım bir aylık ilanlara bakıyordum yalnızca 2300'den aşağıya yoktu. 2100'e 10400F ve anakartını aldım. 2000 iyi fiyat. Bulursanız paylaşın herkes nasiplensin. :D
Sistemlerimi dağıtırsam forumda satacağım zaten hocam da şu anda 3 sistem kaldı elimde onları da kasa halinde satmayı planlıyorum.
(Çok uğraştırıyor parçalayınca :) )

Kasa halinde satınca elbette daha ucuza gelir. Parça parça satarken uğraşırsın ama daha iyi fiyata satarsın. Ryzen 3600 şu an 2200-2300'den aşağı yok piyasada. :D Eğer sen satıyorsan da üzülürüm biraz :D

Kasa halinde satınca elbette daha ucuza gelir. Parça parça satarken uğraşırsın ama daha iyi fiyata satarsın. Ryzen 3600 şu an 2200-2300'den aşağı yok piyasada. :D Eğer sen satıyorsan da üzülürüm biraz :D
Valla hocam İtopya'nın sahte ilanından satışlarım durdu parçalayacağım herhalde :D Parçalarsam sizi taglerim. (3060Ti sistem 16.000 stoksuz ilan :D )

Yeni konular

Geri
Yukarı