İkinci el Razer DeathAdder V2 Mini ve sıfır Redragon K509 dyaus 7 alınır mı?

Local Cahpe

Hectopat
Yer
Bursa

Fare + klavye almak istiyordum bu iki ürünü almayı düşünüyorum, siz ne düşünüyorsunuz?
İkisi 596TL gibi bir şey kupon ile 566TL, bütçem maksimum 600TL.

1669555120331.png

1669555163913.png

Mouse için satıcı belgeleri, kutusu herşeyi dahil demiş fotoğraflarda hiç bir kusurunu görmedim.

Fotoğraftakiler gibiyse gayet iyi fiyata veriyor. 3-4 ay önce kadar 200 liraya peynir ekmek gidi satılıyordu sıfırları. Fakat şimdi ki fiyatına bakınca gayet uygun alınır. Klavye standart bir membran klavye ben olsam membran bir klavyeye 300-350 lira gibi para vermem, çünkü çok iyi özellikleri olan bir klavye de değil membran olmasının dışında. Dersen ki mekanik alayım o zamanda bütçenizi aşıyor. Membrane bir klavye alacaksanız daha ucuz yollu bir şey alabilirsiniz bunun yerine. Mouse gayet uygun ama.

Fotoğraftakiler gibiyse gayet iyi fiyata veriyor. 3-4 ay önce kadar 200 liraya peynir ekmek gidi satılıyordu sıfırları. Fakat şimdi ki fiyatına bakınca gayet uygun alınır. Klavye standart bir membran klavye ben olsam membran bir klavyeye 300-350 lira gibi para vermem, çünkü çok iyi özellikleri olan bir klavye de değil membran olmasının dışında. Dersen ki mekanik alayım o zamanda bütçenizi aşıyor. Membrane bir klavye alacaksanız daha ucuz yollu bir şey alabilirsiniz bunun yerine. Mouse gayet uygun ama.
Klavye içinde bir çok 2. el ürüne baktım, garanti kutu hiçbirşey vermiyorlardı pişman oldum.
Fareyi şimdi alabilirim ama klavye için bekleyeceğim.

fare 2 aylıkmış satıcı yazdı.
1669555852942.png

Fareyi alıyorum arkadaşlar.

16TL hizmet bedeli varmış karttaki para yetmedi çok şanslıyım.
Bu gece birisi alır ben alamadıysam.

Bu nasıl? 400TL'ye hepsiburada satıyor.

Mükemmel şansıma 629TL yaptılar, sağolsunlar.

Fareyi satan kişi dolandırıcakmış gibi geliyor bana.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı