Ikinci el RX 570 veya 580 alınır mı?

Ben geçen kasım indirimlerinde Sapphire ıtx pulse rx570 i 700 liraya aldım oldukça memnunum. İkinci el de 650,700 den aşağı bulamamıştım. Mining yapılma ihtimali bu kartlar için gerçekten çok yüksek ayrıca sıfırı ile ikinci eli arasındaki fiyat farkı da maalesef çok fazla değil. Dolayısıyla riske girmeye değmez diyorum.
2 inci el almıcam zaten evet dediğiniz gibi Mining durumu çok yüksek , evet fiyatları oldukça 0 ile rx 570 in ikinci el fiyatları aynı oluyor yakın yani fakat 0 alıcam fakat oyunlarda i7 4790 işlemcim var performansı nasıl olur onu çok merak ediyorum ve marka olarak msi asus almayı düşünüyorum nedense herkes saphire kötülüyor .

2 inci el almıcam zaten evet dediğiniz gibi Mining durumu çok yüksek , evet fiyatları oldukça 0 ile rx 570 in ikinci el fiyatları aynı oluyor yakın yani fakat 0 alıcam fakat oyunlarda i7 4790 işlemcim var performansı nasıl olur onu çok merak ediyorum ve marka olarak msi asus almayı düşünüyorum nedense herkes saphire kötülüyor .
Ben r3 2200g ile kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım. İslemciniz benimkinden biraz daha iyi sorun yaşayacağınızı sanmam. Bu arada letgoda güzel bir ilan gördüm İstanbul'da yaşıyorsanız belki değerlendirirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı