İkinci el RX 5700 XT alınır mı?

@522140 sen de arkadaşından örnek veriyorsun, o zaman sen neden arkadaşından örnek veriyorsun? :D WattMan, siyah ekran hatası gibi sorunlar genellikle RX 5000 serisinde yaşanır. Forumdan da bakabilirsiniz. Birçok konusu mevcut, internette biraz araştırma yaparak bu sorunun RX 5000 serisinde çoğunlukta olduğunu görebilirsiniz.

O çocukların sistemini ben topladım çünkü hocam sizin gibi 1-2 kişinin değil sadece son 4 senede 30 sistem topladıysam bunların 20'si AMD grafik kartı ben sadece son aylardan bahsettim.

O çocukların sistemini ben topladım çünkü hocam sizin gibi 1-2 kişinin değil sadece son 4 senede 30 sistem topladıysam bunların 20'si AMD grafik kartı ben sadece son aylardan bahsettim.

Şunu da eklemek isterim bu arada doğrudur AMD grafik kartlarının sürücüleri daha narindir ama ekran kartının sorun çıkarmasını sağlayan hatalar çoğunlukla kullanıcının fütursuz kullanışından kaynaklı olur.

@522140 AMD ekran kartına bir şey diyen yok. Kendi kullandığım ekran kartı da AMD, aynı şekilde işlemcim de AMD fakat RX 5000 serisi sorunlu ve alınmasını tavsiye etmiyorum. Tanımadığın kişi hakkında ön yargıyla konuşma, her şeyin en iyisini sadece siz bilmiyorsunuz. İnternetten biraz araştırma yap, öyle gel.

Hocam rx 6600 buldum bi tane yakında gittik test etmeye 1 saat önce. Furmarkta 69 derece 111 fps veriyor. Orada sıkıntı yok. İnternetten forza horizon 4 benchmark videosu açtım rx 6600 ryzen 5 3600 16 gb ram (adamınkilerde aynı). Sonra açtık oyunu aynı ayarları yaptık videodakiyle. Videodaki 170 alırken adamın sistem 80 fps civarlarında dolaşıyordu aynı şey gta 5 de oldu , videoda 110 veriyordu fakat adamınki 55 veriyordu aynı sistem aynı ayar. Bizde vazgeçtik içime sinmedi.

Hocam rx 6600 buldum bi tane yakında gittik test etmeye 1 saat önce. Furmarkta 69 derece 111 fps veriyor. Orada sıkıntı yok. İnternetten forza horizon 4 benchmark videosu açtım rx 6600 ryzen 5 3600 16 gb ram (adamınkilerde aynı). Sonra açtık oyunu aynı ayarları yaptık videodakiyle. Videodaki 170 alırken adamın sistem 80 fps civarlarında dolaşıyordu aynı şey gta 5 de oldu , videoda 110 veriyordu fakat adamınki 55 veriyordu aynı sistem aynı ayar. Bizde vazgeçtik içime sinmedi.
Ben R5 3300X ve RX 6600 ile GTA 5'de 100 FPS alıyorum. VSYNC gibi ayarlar açık mıydı ki?

Yeni konular

Geri
Yukarı