İkinci el RX 580 ekran kartı alınır mı?

Mehmet32781

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6600 RYZEN 5 5500 GİGABYTE A520MK V2 16 GB RAM
Arkadaşlar selamünaleyküm. İnternette 2000 TL'ye 2.el ekran kartı bakiyorum. Karşıma kutusu garantisi faturası her şeyi olan Afox marka 8 GB RX580 çıktı. Sizce almalıyım? Alırsam sorunla karsilasir miyim? Görüşlerinizi belirtebilir misiniz? Bu arada ekran kartı mining de kullanılmamış.

Arkadaşlar selamünaleyküm. İnternette 2000 TL'ye 2.el ekran kartı bakiyorum. Karşıma kutusu garantisi faturası her şeyi olan Afox marka 8 GB RX580 çıktı. Sizce almalıyım? Alırsam sorunla karsilasir miyim? Görüşlerinizi belirtebilir misiniz? Bu arada ekran kartı mining de kullanılmamış.

8 ve 4 arasında fark yok verecegin paraya degmez daha iyi altarnatif kartlar bulabilirsin.

Kartı açıp VRAMlarına bakmana izin verirlerse alabilirsin. 2000TL'de fazla.

8 ve 4 arasında fark yok verecegin paraya degmez daha iyi altarnatif kartlar bulabilirsin.

8 ve 4 arasında fark yok mu? O kadar çok fark var ki neyse.

RX 580 için 2000 lira fazla... Ben daha geçen gün kendi RX590 kartımı 2000 liraya bir arkadaşıma verdim. O fiyata RX590 bulursan ama kaçırma.

8 ve 4 arasında fark yok mu? O kadar çok fark var ki neyse.

RX 580 için 2000 lira fazla... Ben daha geçen gün kendi RX590 kartımı 2000 liraya bir arkadaşıma verdim. O fiyata RX590 bulursan ama kaçırma.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
aynen 4 GB vrama verecekse para versin.

Geri
Yukarı