İkinci el RX 6600 alınır mı?

belalıfurkan

Picopat
Daha fazla  
Aynı satıcıda RX 6600 ASRock challanger 8 GB ve RX 6600 Sapphire Pulse 8 GB vardı. İki ürün arasında kalmıştım ASRock olanın soğutması daha iyi fakat Sapphire olanın 14 ay garantisi olduğu için 250 TL fark ile Sapphire ekran kartını seçtim. Diğerine oranla kötü soğutma ama garantili kutulu faturalı ürün.

Şimdi satın alacağım fakat soruyorum. Ekran kartının güvenlik bandı açılmamış kutusu faturası ve garantisi var dolandırıcılık olabilir mi? Bilmediğimiz bir dolandırıcılık vs olabilme ihtimali var mı?

Aynı satıcıda RX 6600 ASRock challanger 8 GB ve RX 6600 Sapphire Pulse 8 GB vardı. İki ürün arasında kalmıştım ASRock olanın soğutması daha iyi fakat Sapphire olanın 14 ay garantisi olduğu için 250 TL fark ile Sapphire ekran kartını seçtim. Diğerine oranla kötü soğutma ama garantili kutulu faturalı ürün.

Şimdi satın alacağım fakat soruyorum. Ekran kartının güvenlik bandı açılmamış kutusu faturası ve garantisi var dolandırıcılık olabilir mi? Bilmediğimiz bir dolandırıcılık vs olabilme ihtimali var mı?

Kfg tam ise bir de Param Güvende varsa kafan rahat olsun. 1 yıl önce dolaptan kfg tam 4 ay miningli RX 6600 aldım hala taş gibi.

Kaç para olduğunu belirtmemenin özel bir nedeni var mı? Fiyat farkını yazmışsın ama tam fiyatlarını yazmamışsın.

Bütçenin fark edeceğini sanmıyorum belki de ilanı kaçırmamak için yazmamıştır.

Garantili olanı seçmesi daha doğru soğutma farkı Sapphire olanın soğutması çok kötü değil ise önemli değil.

Soruya gelecek olursak dediğin gibi güvenlik bandı çıkmamış ise kart güvenilir diye biliyorum. Bir sorun olursa zaten 14 ay garantisi olduğunu yazmışsın bir şey olacağını sanmam.
@Penetrator God düşünceni merak ediyorum.

Kfg tam ise bir de Param Güvende varsa kafan rahat olsun. 1 yıl önce dolaptan kfg tam 4 ay miningli RX 6600 aldım hala taş gibi.

Kfg ne demek açıklar mısınız? Bir de RX 6600'den memnun musunuz? Oynadığınız herhangi bir oyunda ortalama FPS değerlerini yazar mısınız? Isınmasından probleminiz var mı? Bende şu an o taraflardayım hala kart bakıyorum.

Bir de kfg ne demek açıklar mısınız? Bir de RX 6600'den memnun musunuz? Oynadığınız herhangi bir oyunda ortalama FPS değerlerini yazar mısınız? Isınmasından probleminiz var mı? Bende şu an o taraflardayım hala kart bakıyorum.

Kutu, fatura ve garanti. Memnunum sorun yaşamadım.
GTA 5 Ultra, MSAA 2X, 1080p 100-120 FPS.
RDR 2 Ultra, 1080p MSAA 2X 70 FPS.
Valorant ve CS'yi yazmıyorum çnkü i3 10105F işlemcimden doalyı darboğaz oluyor.
Forza Horizon 5, Ultra, MSAA 4X 80 FPS.
Hocam geçen sene 60 dereceyi geçmiyordu bu sene 70. (yazın)

Yeni konular

Geri
Yukarı