İkinci el RX 6600 XT alırken nelere dikkat edilmeli?

Shadow2

Zeptopat
Daha fazla  
Ben 4250TL'ye ASRock RX 6600 XT 256 bit 2. el bakmaya gideceğim. Nelere dikkat etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 4250TL'ye ASRock RX 6600 XT 256 bit 2. el bakmaya gideceğim. Nelere dikkat etmeliyim?

Kartın chipsetine falan iyice bak herhangi bir yerinde hasar var mı bozukluk var mı diye, ayrıca bu kartlarda AMD WattMan sorunu oluyor o yüzden kesinlikle grafikleri çok iyi olan bir oyuna girip oyna 15dk, sonra pişman olursun.

Hangi oyuna gireyim?

Pardon biraz geç gördüm, aslına bakarsan her oyun olur, yeter ki güçlü bir bilgisayar isteyen oyun olsun, GTA 5, RDR 2 gibi grafikleri iyi olan oyunlara girip bak, FurMark testiyle olmuyor bu işler, FurMark'tan sonra girersin iyi bir oyuna en az 20 dakika oynarsın, aksi takdirde bozuk kart alma ihtimalin var.

Pardon biraz geç gördüm, aslına bakarsan her oyun olur, yeter ki güçlü bir bilgisayar isteyen oyun olsun, GTA 5, RDR 2 gibi grafikleri iyi olan oyunlara girip bak, FurMark testiyle olmuyor bu işler, FurMark'tan sonra girersin iyi bir oyuna en az 20 dakika oynarsın, aksi takdirde bozuk kart alma ihtimalin var
Peki kaç fps olması lazım fotoğrafta var özellikleri

Dosya Ekleri

• IMG_20230817_220537.jpg
    IMG_20230817_220537.jpg
    74,8 KB · Görüntüleme: 19

Yeni konular

Geri
Yukarı