İkinci el RX570 sistem alınır mı?

1 saat oyun testi FurMark bir de CPU Z testi yapacağım hocam sizin önerebileceğiniz test var mıdır acaba?

GPU Z isteyin FurMark testini 1.5 saatte tutmanızı öneriyorum ayrıca pcmark ve 3Dmark ile tüm sistemi ram'leri Memtest 86 programıyla test edebilirsin ayrıcana MSI Afterburner programıyla ile de oyun testlerine bakabilirsin sıcaklık değerleri de yazıyor aklınızdaki soru işaretlerini gidermek için yeter.

GPU Z isteyin FurMark testini 1.5 saatte tutmanızı öneriyorum ayrıca pcmark ve 3Dmark ile tüm sistemi ram'leri Memtest 86 programıyla test edebilirsin ayrıcana MSI Afterburner programıyla ile de oyun testlerine bakabilirsin sıcaklık değerleri de yazıyor aklınızdaki soru işaretlerini gidermek için yeter.
Hocam sizce bunlar kaç saat sürer?

Bu arada ne zaman gideceksiniz adamın yanına test görüntülerini görmek isterim hepsininki olsa iyi olur.

yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.
Tamam hocam size atarım fotoğraflarını yaklaşık 2 3 hafta sonra edeceğim o zaman elime para geçecek.
Bu arada ne zaman gideceksiniz adamın yanına test görüntülerini görmek isterim hepsininki olsa iyi olur.

yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

FurMark açık kalsın arka planda değil ama 2 saatinizi alır.
Hocam peki furmark açık kalacaksa arka planda olması gerekli değil mi

Yeni konular

Geri
Yukarı