İkinci el Samsung S6 Edge halen alınır mı?

Merhabalar, sahibinden.com üzerinde bu fiyat aralığında S7 Edge de var. Ben özellik açısından daha iyi diye önerdim, ama sen S6 Edge seviyorsan o zaman bir şey diyemem. İstediğin cihazı al, şimdiden hayırlı olsun. Güle güle kullanın.
İyi niyetli cevabın için çok teşekkür ederim, sağol.[emoji847][emoji4]

Hocam çok telefon kullanmış biri değilim. 6 sene S4 kullandım bunu söyleyebilirim. 2 adet Xiaomi telefon kullandım. En sonunda ikinci el S6 Edge aldım. Hız olarak 6 GB RAM'e sahip Xiaomi Mi Note 3'den hiçbir fark görmedim. Kamera açılma, odaklama hızı süper. Tek sorunu ilk sahibi biraz hor kullanmış sanırım, ışık altında ekrandaki çizikler belli oluyor. 700 lira bir ücret ödedim ben. Edge ekrana hiç ve hiç alışamadım. Bir daha ikinci el telefon almaya karar verirsem, S7 veya S7 Edge tavsiye ederim. 6 sene Galaxy S4 kullandım, S4'de Android 5.0 var idi. Şuan telefonumda Android 7.0 var ve eski sürümle alakası yok, aşırı güzel bir arayüzü var. Uygun fiyata getirebilirsen tavsiyemdir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı