Consolex güvenilir mi?

MykPanda

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben PS4 oyun koleksiyonu yapıyorum ve ucuza PS4 oyunları satan bir site buldum ve sanırım kendilerinin Bursa'da mağazaları da var. Daha önce alışveriş yapan birisi dönerse sevinirim. Çünkü kullanmayı düşünüyorum.

Bursa'da oturuyorum ve bu mağazayı son 1 haftada ilk defa duydum. Normalde sahibinden veya dolap gibi yerlerden online ödeme ile satın almayı tercih ederim. Bursa / Nilüfer tarafında da mağazaları varmış, pazartesi günü gidip 2-3 oyun almak istiyorum. Bir sorun yaşarsam yazarım.

Bursa'da oturuyorum ve bu mağazayı son 1 haftada ilk defa duydum. Normalde sahibinden veya dolap gibi yerlerden Online ödeme ile satın almayı tercih ederim. Bursa / nilüfer tarafında da mağazaları varmış, pazartesi günü gidip 2-3 oyun almak istiyorum. Bir sorun yaşarsam yazarım.

Dostum bana geri dönmem çok önemli teşekkürler.

Bursa'da oturuyorum ve bu mağazayı son 1 haftada ilk defa duydum. Normalde sahibinden veya dolap gibi yerlerden Online ödeme ile satın almayı tercih ederim. Bursa / nilüfer tarafında da mağazaları varmış, pazartesi günü gidip 2-3 oyun almak istiyorum. Bir sorun yaşarsam yazarım.

Dostum gittin mi?

Dostum gittin mi?

Merhaba acaba gittiniz mi?

Son düzenleme:
Dostum bana geri dönmem çok önemli teşekkürler.

Dostum gittin mi?

Dostum gittin mi?

Merhaba acaba gittiniz mi?

Normalde almak istediğim oyunlar vardı gidip alacaktım da pek güvenemedim nedense buraya. Sahibinden ve Dolap üzerinden online olarak aldım, bir sıkıntı da yaşamadım. Ama eğer elden almak isterseniz Osmangazi'de Playbox var orayı tavsiye ederim.

Normalde almak istediğim oyunlar vardı gidip alacaktım da pek güvenemedim nedense buraya. Sahibinden ve dolap üzerinden Online olarak aldım, bir sıkıntı da yaşamadım. Ama eğer elden almak isterseniz Osmangazi'de playbox var orayı tavsiye ederim.

Öncelikle dönüşünüz için teşekkürler. Acaba Consolex'den mi aldınız yoksa başka sitelerden mi? Bir de bana tavsiye edeçeğiniz sahibinden dışında bir site var mıdır?

Öncelikle dönüşünüz için teşekkürler. Acaba Consolex'den mi aldınız yoksa başka sitelerden mi? Bir de bana tavsiye edeçeğiniz sahibinden dışında bir site var mıdır?

Eğer gidip mağazadan almak isterseniz kesinlikle Playbox'ı tavsiye ederim. Fiyat konusunda biraz pahalı ama olabiliyor diğer mağazalara göre ama güven konusunda sorun yaşamak istemiyorsanız oradan alabilirsiniz.

Almak istediğim oyunlar biraz pahalı geldiği için Playbox yerine Konsol Kulübü'nü tercih ettim. Fiyat konusunda genel olarak daha uygun. Şu ana kadar Konsol Kulübünden yaklaşık 4-5 oyun aldım ve hiçbir sorun yaşamadım.

Ben oyun alırken önce sahibindene bakıyorum, ondan sonra Dolap, sonrasında da Gardrops. Bu 3 uygulama arasında dönüp duruyorum. Ama bu üçü arasından hizmet bedeli en fazla olan Gardropsu en sona koyarım ben.

Geri
Yukarı