İkinci el sistem alınır mı?

Aeroxs

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartı fiyatları ve diğer fiyatlar belli neredeyse yarı fiyata geliyor ikinci elde sıkıntı yaşar mıyım?
Bir zararı ve çok önemli sorun çıkar mı?

Test etme imkanınız varsa test ederek almanızı öneririm. Test etme imkanınız yoksa güvenli alışveriş sitelerinden almanı öneririm. Sahibinden, dolap gibi. Böylece eline ulaşınca kurup test edersin. Sorun varsa iade edebilirsin.

Test etme imkanınız varsa test ederek almanızı öneririm. Test etme imkanınız yoksa güvenli alışveriş sitelerinden almanı öneririm. Sahibinden, dolap gibi. Böylece eline ulaşınca kurup test edersin. Sorun varsa iade edebilirsin.

Kullanılmış olduğunda sıfırdan kötü mü olur?

Ekran kartı dışındaki ürünler sıfırın 300 TL altına falan satılıyor. Sadece ekran kartını ikinci el alın bence. Bütçeniz nedir? Sistem toplayabilirim isterseniz.

Sarı site üzerinden ilanlara bakabilirsin. Özellikle ev ortamında kullanılmış pcleri tercih etmen daha mantıklı olur. Gidip mutlaka test et. Karşıdaki zaten problemli bir kasa ise buna izin vereceğini düşünmüyorum. Fakat yine de 0 bir kasa ile kıyaslanamaz doğal olarak.

En önemlisi stres testleri bir problem varsa direkt belli olur zaten. Isınma problemi, mavi ekran, PC kapanması, sesli çalışma vs. vs.

Ekran kartı dışındaki ürünler sıfırın 300 TL altına falan satılıyor. Sadece ekran kartını ikinci el alın bence. Bütçeniz nedir? Sistem toplayabilirim isterseniz.

Belirlersem söylerim teşekkür ederim ROG ürünlerini çok seviyorum ikinci elleri daha ucuz oluyor diye gördüm.

@NNUE siz bu kriterlerde bir sistem atar mısınız bir de ucuz Helios kasa arıyorum.

Son düzenleme:
Belirlersem söylerim teşekkür ederim ROG ürünlerini çok seviyorum ikinci elleri daha ucuz oluyor diye gördüm.

@NNUE siz bu kriterlerde bir sistem atar mısınız bir de ucuz Helios kasa arıyorum.
Hocam bir bütçe belirlemeden bir şey atamam ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı