İkinci el ürün satarken düşük komisyon alan site önerisi

Charmander00

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Ryzen 5 5600

Ekran Kartı: MSI RTX 2060 VENTUS XS OC
İşlemcimi satmak istiyorum. En az komisyon veren site hangisi?

Sahibinden riskli evet. Orjinal ayakkabilari vs alip cakmalari ile degistirip iade edip bize cakma yollamis diyenler mi dersin, urunu takarken bozup, bozuk gondermis diyenler mi dersin. En guzeli, al parayi havale, yolla kargo.
Alıcı sana nasıl güvenecek peki, senin parayı alıp ürünü göndereceğin nereden belli? Diğerinde en azından bir kayıt kuyut var.

Alıcı sana nasıl güvenecek peki, senin parayı alıp ürünü göndereceğin nereden belli? Diğerinde en azından bir kayıt kuyut var.

Eve işte 2 türlüde sıkıntı sahibinden genellikle alıcıyı savunuyor mesela kasa satıyorsun ekran kartını alıor gönderiyor şikayet edion sonuç yok.

Güvenmezse almaz. Bu kadar basit. 85 milyon insan var elbet biri çıkar. En kötü aynı şehirde biri denk gelir elden bakar alır. Sahibinden üzerinden dolandırılan satıcıların olaylarına bi göz atın forumlarda.

Alıcı sizin ürününüzü alıp bana boş kutu yollamış dese bile başınıza dert sahibinden üzerinden, haksız hep satıcı gibi davranıyorlar masumsa bile.

Türkiye üzerinde de bir kişi bile ilgilenmiyor ise o ürünle, yarı fiyatına koyduğu an ticaretçiler alır saniyesinde.

Güvenmezse almaz. Bu kadar basit. 85 milyon insan var elbet biri çıkar. En kötü aynı şehirde biri denk gelir elden bakar alır. Sahibinden üzerinden dolandırılan satıcıların olaylarına bi göz atın forumlarda.

Alıcı sizin ürününüzü alıp bana boş kutu yollamış dese bile başınıza dert sahibinden üzerinden, haksız hep satıcı gibi davranıyorlar masumsa bile.

Türkiye üzerinde de bir kişi bile ilgilenmiyor ise o ürünle, yarı fiyatına koyduğu an ticaretçiler alır saniyesinde.
Aynısı param güvende için de geçerli hocam. Güvenmeyen kullanmaz. Bu kadar basit. 😀

Geri
Yukarı