İkinci el Uplay hesabındaki oyunları indirme sorunu

YunusEsm

Hectopat
Kardeşimin baskısıyla 2 hafta önce 2. el bir hesap satın aldım. Hesapta The Crew 2'nin yanında çok oynamak istediğim birkaç oyun daha çıktı. Bunlardan biri Anno 2205 diğeri ise Tom and Clancy's The Division'du. Fakat şöyle bir sorunla karşılaştım pahalı olmalarından dolayı Steam hesabımda yoktu bu iki oyun. Oyunu indire bastığımda oyunun Steam sayfasına atıyor. Rainbow Six Siege'de de aldığım 2. el hesapta Season Pass'lar var. Benim Steam hesabımda ise yalnızca Starter Pack'i bu Season Pass'leri ve adamın hesabını kullanabilir miyim? Ayrıca bu yükleme sorununu düzeltmemin herhangi bir yolu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
O sorun yaşadığın oyun Steam'den alındığı için sorun yaratır. R6 Siege'i bir indirmeyi dene ama kullanamama olasılığın yüksek .
Geçmiş olsun. Aldığın oyunlar Steam üzerinden alındığı için alınan Steam hesabı olmadan açılmayacak. Gidip oyunları steam üzerinden almaya kalkarsan uyarı veriyor hesaplar uyuşmuyor diye.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı