Steam Rainbow Six Uplay Sorunu

ferhatunvr

Hectopat
Daha fazla  
Steam hesabım üzerinden daha öncesinde satın aldığım Rainbow Six Siege oyunu indirdim ve kurdum. Daha sonrasında oynamak için başlat butonuna bastığımda oyun başlatılıyor dedi ve uplay uygulamasını bilgisayarıma kurdu.

Ardından hesabıma otomatik olarak giriş yaptı ve oyun başlatılıyor diye bilgi penceresi geldi, ardından aşağıda bulunan seçeneklerden devam et butonuna bastım ve karşıma bir hata penceresi çıktı. Verdiği hata " This product is already claimed by Ronay Sam. If you feel this is wrong then please contact customer support. " hatasıdır. Aşağıda ki eklentiler bölümüne görselleri ekledim ve Ubisoft sitesine girip bir destek talebi oluşturdum.

Ancak bu hatayı araştırdığım da yabancı forumlarda bir çok kişinin başına bu hata gelmiş ve hemen hemen hepsi bir yardım alamadıklarını, Ubisoft destek taleplerine çok geç cevap verdiğini söylemişler. Baktığım konularda örneğin 10 kişiden 1, 2 kişi çözüme kavuşmuş.

Bu hatayı nasıl çözebilirim bir bilginiz var mı? Zaman ayıran herkese çok teşekkür ederim, hayırlı günler.

Dosya Ekleri

• steam.JPG
    steam.JPG
    129,2 KB · Görüntüleme: 1.812
  • steam2.JPG
    steam2.JPG
    133,4 KB · Görüntüleme: 1.721
  • steam3.JPG
    steam3.JPG
    131,7 KB · Görüntüleme: 1.612
  • steam4.jpg
    steam4.jpg
    159,1 KB · Görüntüleme: 1.595
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba dostum aynı sorunu bende yaşıyorum. Çözümünü bulduysan banada yardımcı olur musun ?

Dosya Ekleri

• up3.png
    up3.png
    82,5 KB · Görüntüleme: 1.208
  • up4.png
    up4.png
    77,5 KB · Görüntüleme: 1.274
  • up5.png
    up5.png
    79,6 KB · Görüntüleme: 1.326
sen önceden uplay hesabı açmışmıydın yada oyunu oynamışmıydın oynamadıysan hesabına birileri girmiş olabilir . bende internet kafede kayıt olmuştum 2 gün sonra evde indirince bidaha istedi bende unutmuştum neyle girdiğimi ,önemsiz sanmıştım , yeni hesap açınca ilk hesabı istiyor ilk hesabıda hatırlamam gerek '' bi çözüm bulursanız lütfen buraya yazın

sen önceden uplay hesabı açmışmıydın yada oyunu oynamışmıydın oynamadıysan hesabına birileri girmiş olabilir . bende internet kafede kayıt olmuştum 2 gün sonra evde indirince bidaha istedi bende unutmuştum neyle girdiğimi ,önemsiz sanmıştım , yeni hesap açınca ilk hesabı istiyor ilk hesabıda hatırlamam gerek '' bi çözüm bulursanız lütfen buraya yazın

İlk oyunu indirdiğimde başka bir uplay hesabı kullandım. Ama oyunun aktifleştirme kodunu o hesap üstüne kullanmadım. Sonra yeni hesap açtım onun üzerine kullandım. O zamanlar sıkıntı yoktu Steamden oyunu oyna dediğimde ilk kayıt olduğum uplay hesabına giriyordu ben çıkış yapıyordum diğer hesabıma giriyordum onun üzerinden oynuyordum böyle baya oynadım bir sıkıntı çıkmadı. Bir ara oyundan sıkıldım ara verdim sildim tekrar yüklediğimde bu manzarayla karşılaştım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı