İkinci el Xbox One S almak mantıklı mı?

Bakın, kendi dediğinizi bile anlamak istemiyorsunuz sanırım. ''Pandemi öncesi''. Geçti o dönem.
Kardeşim asıl sen anlamak istemiyorsun, normalde olması gereken fiyatının çok üstünde bu fiyatını haketmiyor demek istiyorum, sıfır olarak hiç alınmamalı bu fiyatlarda. İkinci el bulabilirsen sağlam al.

Kardeşim asıl sen anlamak istemiyorsun, normalde olması gereken fiyatının çok üstünde bu fiyatını haketmiyor demek istiyorum, sıfır olarak hiç alınmamalı bu fiyatlarda. İkinci el bulabilirsen sağlam al.
Anlamıyorlar ki, pandemi sürecinde dolar yüzde 20 artmış ama ne hikmetse xbox 1000 liradan 2500 3000 lira olmuş.

Aynı konuya değiniyoruz fakat alt detayları görmemişsiniz. Normalde olması gerekenin bir hayli üstünde doğru. Bunun sebebi dolar falan değil. Yaklaşık 1-1,5 ay önce ek vergiler geldi. Televizyon, oyun konsolu gibi bir çok teknolojik ürüne %50'den fazla gümrük vergisi geldi. Yanı sıra diğer vergiler de arttırıldı. Bu yüzden en az 1 sene bu fiyatlar düşmez.

Alınır hocam. Yapacak bir şey yok. Dün dün de kalır. Efsane cuma indirimi ile digital versiyonunu 1300 TL'ye sattılar. Fakat günümüzde imkansız. Kontrol edip alın. Xbox One kullanıcısı olarak tavsiyem özellikle Gamepad kontrolünü iyi yapın.

Geri
Yukarı