İkinci el Xbox One X alınır mı?

İlanın güvenirliğini bilemeyiz. Satıcıyla iletişime geçip güven sağlamasını isteyebilirsiniz. Aynı satıcı PS4'te satıyor aynı fiyata. Burada da yine sizin hangisiyle daha çok eğleneceğiniz sorusu doğuyor.

İlanın güvenirliğini bilemeyiz. Satıcıyla iletişime geçip güven sağlamasını isteyebilirsiniz. Aynı satıcı PS4'te satıyor aynı fiyata. Burada da yine sizin hangisiyle daha çok eğleneceğiniz sorusu doğuyor.

Daha çok hikayeli oyunlar oynarım. Bir de 4K TV olduğu için bana 4K destekleyen bir konsol lazım. Bu arada PS4 Pro daha mı güçlü One X'de.

İkinci el konsol alımında kargo ile alışveriş yapılacaksa eğer alıcı olmak gerçekten çok zor. Kendim öğrencilik yıllarımda bu konsollardan al, sat yaparak para kazanan biri olarak söylüyorum ki. Gönül rahatlığı ile ikinci el konsol alınır.
Ama bu ilan bana güven vermedi, piyasa fiyatının çok çok altında, bir tane fotoğraf mevcut ve GET satışı koymuş. Bence bu ilandan uzak durun. Diğer ikinci el alışveriş sitelerinde sıralamayı "İlan tarihine göre önce en yeni" yaparak yüz yüze görüşerek almaya çalışın. Gerekirse 200-300 TL fazla verin ama gözünüzle görüp, kontrol edip alın.

Kiİkinci el konsol alımında kargo ile alışveriş yapılacaksa eğer alıcı olmak gerçekten çok zor. Kendim öğrencilik yıllarımda bu konsollardan al, sat yaparak para kazanan biri olarak söylüyorum ki. Gönül rahatlığı ile ikinci el konsol alınır.
Ama bu ilan bana güven vermedi, piyasa fiyatının çok çok altında, bir tane fotoğraf mevcut ve GET satışı koymuş. Bence bu ilandan uzak durun. Diğer ikinci el alışveriş sitelerinde sıralamayı "ilan tarihine göre önce en yeni" yaparak yüz yüze görüşerek almaya çalışın. Gerekirse 200-300 TL fazla verin ama gözünüzle görüp, kontrol edip alın.

Hocam küçük bir yerde yaşadığım için gidip görme imkanım maalesef yok. Bir tane daha ilan buldum, 2500 lira ama GET yok. Ama birkaç tane de fotoğraf koymuş.

Yapıştır Amazon'dan 1K fazla ödersin.

O kadar bütçem yok maalesef.

Hocam küçük bir yerde yaşadığım için gidip görme imkanım maalesef yok. Bir tane daha ilan buldum, 2500 lira ama GET yok. Ama birkaç tane de fotoğraf koymuş.

En son attığınız daha güvenli duruyor. Pazarlık yaparak fiyatını biraz daha indirebilirsiniz bunun. Eğer parayı verebilecek düzeyde isen paradan düşüp GET özelliğini aktif ettirin, tabii oluyorsa.

Hocam buradaki ilan gerçekten daha güvenilir duruyor. Ben sizin yerinizde olsam bunu tercih ederdim.

Peki mesela GET komisyonunu ödemeyi teklif etsem ne kadara gelir tahminen?
Hocam kargoya veriş süresine göre değişir, kargoya verdikten sonra da iller arası mesafeye göre değişir. Bir de şu ara indirimlerin yoğunluğu var kargo firmalarında. O yüzden net bir zaman veremiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı