İkinci eldeki gereksiz mesajlar

mrtsnr

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Kusura bakmayın ama bu ürün 200'e hiç satmaz. İsmini vermek istemediğim yerler daha ucuza satıyor.

Yardımcı olmak için yazıyor olabilirsiniz ancak, bu şekilde bir mesaj yazılmaz. Gerekirse özelden yazılır özel mesaj olmadığı için başka bir şekilde iletilir. İletişim yapılamıyorsa yazılmaz. Yöneticisi olduğum bir forumda bu şekilde mesaj ceza sebebidir ve olmalıdır da, alıcı olacaksa bile, bu şekilde engelliyorsunuz. İsterse 500TL fiyat yazar, onu almayı düşünen zaten piyasa araştırması yapar. Bu nedenle bu yazıyı okuyan yöneticiler olursa, bundan öncekiler değil ama, sonraki bu şekilde yorumlar ceza olabilir. Öneri olarak görebilirsiniz.

Konudaki gereksiz mesajlar silinmiş ve gerekli yaptırımlar uygulanmıştır. Bu güzel mesajı kullanıcılarımıza bir örnek olarak bizim değil de, sizin yazmanız gerçekten çok güzel bir örnek. İkinci El kategorisi için kurallarımıza önemli bir maddeyi ekledik kısa süre önce. Hatta kendim bu durumdan dolayı çok eleştiri aldım.

Öncelikle çok teşekkür ederim. Mesajda da belirttim, yöneticisi olduğum forum sitesinde, daha önce bu şekilde çok tartışma olduğu için, satış bölümündeki mesajlara kural getirerek bu tartışmaların önüne geçtik. Tavsiye olarak belirtmiştim, dikkate alındığı için tekrar çok teşekkür ederim. Bu şekilde düzenleme her sitede olmalı, bence.
Sahibinden gibi sitelerde bile üşenmeden mesaj atıyorlar eksper gibi, senin malının ederi o değil, fazla yazmışsın, en fazla bu kadara satabilirsin gibi yazıyorlar.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı