İkinci kat için router önerisi

EskiDostunuzMax

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Aşçı
Evde ASUS DSL-N16 modem ve 35Mbps VDSL internetim var. Ancak ev dubleks o yüzden üst katta Wi-Fi oldukça sıkıntılı. Modemim ile uygun çalışacak bir router arıyorum, bütçe için bir şey diyemiyorum, modeme 300₺ vermiştim yani router olacağından yarısı fiyatına falan bir şey çok iyi olabilir.
-Kayıtlara geçmesi için Xiaomi kablosuz Wi-Fi menzil arttırıcıyı denedim ancak maalesef kendisi bile sinyali düzgün alamadığından sıklıkla baştan kurulum yapmamız vs gerekiyordu, ki düzgün çalıştığında da alabildiğimiz hız 3.5-5Mbps civarında oluyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ethernet kablosu çekebilir misin?
Ben şahsen Repeater önermiyorum , Access Point öneriyorum. Kendim 2'sini de deneyimledim.

Elbette, CAT6 ile bağlamayı düşünüyordum

Repeater istiyorsunuz sanıyordum gayet iyi sonunda birisini görebildim
Hocam cihazda 3 mod var Repeater/access point/router ,siz Ethernet kablosu çekip cihaza Access Point modunu kuracaksınız.

Cihazı kendimde kullanıyorum sorunuz varsa sorabilirsiniz .

Selamlar ben suan accespoint kullanıyorum 2 tane vmg3310-b10b modemım vardı ttnet zyxelin birini acces point yaptım salona ethernet kablosu ile şuan bir modem daha lazım oldu modem almak yerine attığınızı alsam direk o modemı boşa çıkartıp yapabilirim değilmi? accespoint olarak çünkü ordanda kablo ile başka yere bağlıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…