İkinci kat için router önerisi

EskiDostunuzMax

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Aşçı
Evde ASUS DSL-N16 modem ve 35Mbps VDSL internetim var. Ancak ev dubleks o yüzden üst katta Wi-Fi oldukça sıkıntılı. Modemim ile uygun çalışacak bir router arıyorum, bütçe için bir şey diyemiyorum, modeme 300₺ vermiştim yani router olacağından yarısı fiyatına falan bir şey çok iyi olabilir.
-Kayıtlara geçmesi için Xiaomi kablosuz Wi-Fi menzil arttırıcıyı denedim ancak maalesef kendisi bile sinyali düzgün alamadığından sıklıkla baştan kurulum yapmamız vs gerekiyordu, ki düzgün çalıştığında da alabildiğimiz hız 3.5-5Mbps civarında oluyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elbette, CAT6 ile bağlamayı düşünüyordum

Repeater istiyorsunuz sanıyordum gayet iyi sonunda birisini görebildim 😀
Hocam cihazda 3 mod var Repeater/access point/router ,siz Ethernet kablosu çekip cihaza Access Point modunu kuracaksınız.

Cihazı kendimde kullanıyorum sorunuz varsa sorabilirsiniz .

Repeater istiyorsunuz sanıyordum gayet iyi sonunda birisini görebildim 😀
Hocam cihazda 3 mod var Repeater/access point/router ,siz Ethernet kablosu çekip cihaza Access Point modunu kuracaksınız.

Cihazı kendimde kullanıyorum sorunuz varsa sorabilirsiniz .

Selamlar ben suan accespoint kullanıyorum 2 tane vmg3310-b10b modemım vardı ttnet zyxelin birini acces point yaptım salona ethernet kablosu ile şuan bir modem daha lazım oldu modem almak yerine attığınızı alsam direk o modemı boşa çıkartıp yapabilirim değilmi? accespoint olarak çünkü ordanda kablo ile başka yere bağlıyorum.

Geri
Yukarı