İkinci monitör açıkken mining hızı düşüyor

furs0n

Hectopat
İki monitörüm de IPS panel, genelde sağdakini kapatmak zorunda kalıyorum kazım hızı düştüğü için. Eskiden 2. monitörüm TN paneldi ve kazım hızını çok etkilemiyordu. Şu an ikisi açıkken kazım hızını bayağı bir etkiliyor. Bu durumu nasıl engelleyebilirim?

İki monitörüm de IPS panel, genelde sağdakini kapatmak zorunda kalıyorum kazım hızı düştüğü için. Eskiden 2. monitörüm TN paneldi ve kazım hızını çok etkilemiyordu. Şu an ikisi açıkken kazım hızını bayağı bir etkiliyor. Bu durumu nasıl engelleyebilirim?

Yani durum çok normal değil mi ekran kartı tek montitöre görüntü yansıtmak yerine 2 monitöre görüntü yansıtıyor ekran kartınız nedir?

Konuya hakim değilim ama düşünürsek 1 ekrana görüntü vermek yerine 2 ekrana veriyor ve çift taraftan ekran kartını kullanıyor ve minning için daha az yer kalıyor. Yani normaldir bence.

Çok normal. 2. monitörle beraber ekran kartına binen yük arttığı için kazım hızın da belli oranda düşer.

Bende 3080 ve 3060 her iki kartta da bilgisayarı kullanırken düşüyor mh/s, boşta bıraktığında sorun yok. Mümkün olduğu kadar stabil en düşük güç tüketimini seçtiğimden olduğunu düşünüyorum. Yanılıyor olabilirim önümüzden düşmesi normal gibi geliyor bana da.

Bende 3080 ve 3060 her iki kartta da bilgisayarı kullanırken düşüyor mh/s, boşta bıraktığında sorun yok. Mümkün olduğu kadar stabil en düşük güç tüketimini seçtiğimden olduğunu düşünüyorum. Yanılıyor olabilirim önümüzden düşmesi normal gibi geliyor bana da.

Arkadaşlar merhaba benim de monitör değiştirince mh düşüyor. 2 monitör var biri iyi diğeri kötü iyi olanı kullandığım bilgisayara diğerini mining yaptığıma takıyorum iki sistemde de mh düşüyor.

Geri
Yukarı