İkinci monitör için hangi kablo alınmalı?

Bingoo

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
GTX 1050 Ti ekran kartının çıkışınca 1 adet HDMI 1 adet DP bulunuyor. Benim şu an bulunan monitörümde sadece HDMI çıkışı var o yüzden ekran kartının HDMI girişi gitti. Aldığım ikinci monitör'ü ise DP'ye bağlamak zorundayım ama sanırım kablolarda biraz farklılıklar varmış. V1.2, v1.4 gibi. Bana DP kablo önerir misiniz?

Bütçe önemli değilse bu alınabilir. Sitede en çok önerilen kablolardan biri bende araştırmıştım.

Eski monitörümü sadece video, dizi, film izlemek için kullanacağım ve elimdeki HDMI kaliteli. Asıl kullanacağım monitörü ona bağlasam ve kalitesiz bir kabloyla ikinciyi taksam bir sorun olur mu?

Eski monitörümü sadece video, dizi, film izlemek için kullanacağım ve elimdeki HDMI kaliteli. Asıl kullanacağım monitörü ona bağlasam ve kalitesiz bir kabloyla ikinciyi taksam bir sorun olur mu?
Yani sorun olmaz bence mhz değeri yüksek monitörler için dp kablo kullanılıyor. Hangi monitörün iyi ise onu dp ile bağla diğerine ucuz yollu bir şey alsan da olur.

Yani sorun olmaz bence mhz değeri yüksek monitörler için dp kablo kullanılıyor. Ama sen yer yok diyorsun ucuz yollu bir dp alıpta bağlayabilirsin oyun felan oynamayacaksın sonuçta.

Yeni konular

Geri
Yukarı