İkincil ekran kartı nasıl birincil yapılır?

Bendede aynı sorun var r4 yani kötü olanı devredışı bıraktığımda onun yerine r5 m330 değilde "microsoft basic render driver" adında bi şey geliyor

Bendede aynı sorun var r4 yani kötü olanı devredışı bıraktığımda onun yerine r5 m330 değilde "microsoft basic render driver" adında bi şey geliyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
çözüm bu videoda anlatılıyor.

Bir tane de ben yazmak istiyorum şimdi bende A8 4500 m APU 7640 g grafik işlemci var bu birincil adaptör ikincil olarak bağımlı adaptör 8570M var oyunlarda yüksek performans da her zaman birincil olanı kullanıyor aynı zamanda Dual grafik aktif yani Dual grafik devre dışı bıraktığımda ise 8570M devre dışı kalıyor sanki 8570 bağımlı ekran kartım apuya bağlı gibi BIOS'dan baktığımda ise grafik olarak 7640 g ve integre grafik diyor orada seçili olan 7640 g değiştirmek ve kurcalamak için bir sefer girdim daha sonra kayboldu o BIOS ayarina da erişim vermiyor laptop baktıgim performans olarak birbirine yakınlar oyunlar da Dual grafik etkin olup olmadığını bilmiyorum cataclyst kontrol Center'dan oyunu yüksek performans alarak baslattigimda direkt 7640 gözüküyor.

Onlarca makale okudum, video izledim. Hiçbiri işe yaramadı. Benim Harici ekran kartım Radeon R7 M340, ama bilgisayar grafik ayarlarında sadece R5 Graphics dahili ekran kartını görüyor. R5 Graphics'i devre dışı bırakınca driverlar siliniyor. Ama ben harici ekran kartımın driverını yüklemiştim? AMD ucuz fiyata iyi performans vadediyor ama sorun çıkartmaktan başka bir şey yapmıyor..

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
çözüm bu videoda anlatılıyor.
Kardeşim bende yüksek performansta da G5'i diyor güç tasarrufunda da 2 GB ekran kartım olan AMD Radeon R5 M330 gözükmüyor.

Aynı sorun bende de var çözebilen var mı?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    10,4 KB · Görüntüleme: 135

Geri
Yukarı