İktidar nasıl bir kitap?

Ailene uygularsan bidaha yüz yüze bakmazsınız. Filmlerdeki entel zenginler kurnaz tipler olur ya öyle olmayı anlatan bi kitap. Almanı öneririm öğrenmek için güzeldir. Ama Türk kültüründe uygularsan sonuçları kötü olabilir :D
Gene de bi oku

Ailene uygularsan bidaha yüz yüze bakmazsınız. Filmlerdeki entel zenginler kurnaz tipler olur ya öyle olmayı anlatan bi kitap. Almanı öneririm öğrenmek için güzeldir. Ama Türk kültüründe uygularsan sonuçları kötü olabilir :D
Gene de bi oku
Hocam okuduysanız lütfen ama lütfen daha çok detay verir misiniz yemin ederim yazınızı büyük zevkle okudum :D 10 sayfa yazın öyle okurum öyle diyim. <3

:D oku oku güzel kitap.
Okumak istiyorum ama şu an alacak param yok.

Şu kısmı anlat bari en çok burası sardı çünkü :D

1703850598854.png

Türkiye de entelleri sevmezler yiğen.
Entellik değil hocam. Kitap kurnazlık üstüne. Manipülasyon nasıl yapılır üstüne işlenmiş bi kitap. 48 madde var ve bunları insanlara uyguladığında karşının siniri bozuluyor. İş dünyasında (genellikle ciddi iş alanlarından) çokça uygulanan yöntemler bunlar. Yüzüne gülüp arkadan vurmak, niyetini asla belli etmemek tarzında şeyler. Bunu Türkiye'de yaptığın zaman gizli olup cool mu Olcan artist moduna giriyor insanlar. Gerçekten de arkadaş bazında yapılacak bir kitap değil bu. İşinde patronuna uygularsın. Derslerinde rakiplerine uygularsın. Tamamen kurnazlık, manipülasyon, karşıyı yönetme adına yazılmış bi kitap.
Okumak istiyorum ama şu an alacak param yok.

Şu kısmı anlat bari en çok burası sardı çünkü :D

Eki Görüntüle 2067788

Türkiye de entelleri sevmezler yiğen.
Hocam bugün sadece şu konuyu her açtığımda gülüyorum.

Entellik değil hocam. Kitap kurnazlık üstüne. Manipülasyon nasıl yapılır üstüne işlenmiş bi kitap. 48 madde var ve bunları insanlara uyguladığında karşının siniri bozuluyor. İş dünyasında (genellikle ciddi iş alanlarından) çokça uygulanan yöntemler bunlar. Yüzüne gülüp arkadan vurmak, niyetini asla belli etmemek tarzında şeyler. Bunu Türkiye'de yaptığın zaman gizli olup cool mu Olcan artist moduna giriyor insanlar. Gerçekten de arkadaş bazında yapılacak bir kitap değil bu. İşinde patronuna uygularsın. Derslerinde rakiplerine uygularsın. Tamamen kurnazlık, manipülasyon, karşıyı yönetme adına yazılmış bi kitap.
1 - Hocam Türkiye de uygularsak nerede kötü olacak tam o kısmı anlayamadım.

2 - Kitapta anlatılanlar işe yarıyor mu gerçekten ? Ve sizin ne kadar işinize yarıyor ?

Hocam bugün sadece şu konuyu her açtığımda gülüyorum.

1 - Hocam Türkiye de uygularsak nerede kötü olacak tam o kısmı anlayamadım.

2 - Kitapta anlatılanlar işe yarıyor mu gerçekten ? Ve sizin ne kadar işinize yarıyor ?
Yeter da aynı şeyleri açıklayıp duruyorum. Alttan iş çevirmeyi sevmez bizim millet. Ya da niyetini gizleyen insanları. Manipülasyon yaptığını fark eden olursa bidaha yüzüne bakmazlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı