İl masa tenisi turnuvasında nasıl oynanmalı?

sr500605

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ben Denizli'de turnuvaya gideceğim. Daha önceden giden olursa nasıl oynamam gerektiği haber verebilirseniz. İlk defa gideceğim, tecrübem yok. Okulumu temsil etmeye gidiyorum. Tecrübesi olan varsa yardımcı olabilir mi acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben Denizli'de turnuvaya gideceğim. Daha önceden giden olursa nasıl oynamam gerektiği haber verebilirseniz. İlk defa gideceğim, tecrübem yok. Okulumu temsil etmeye gidiyorum. Tecrübesi olan varsa yardımcı olabilir mi acaba?
No offense, tamamen meraken soruyorum. Tecrubeniz yoksa nasil ve neden turnuvaya gidiyorsunuz hocam?
Basarilar, umarim birincilik ile doner; hem okulunuzu, hemde Technopat Sosyal kullanicilarini gururlandirirsiniz.

Nasıl oynamak derken tam olarak neyi sorduğunuzu anlamadım. Detaylandırabilir misiniz?
No offense, tamamen meraken soruyorum. Tecrubeniz yoksa nasil ve neden turnuvaya gidiyorsunuz hocam?
Basarilar, umarim birincilik ile doner; hem okulunuzu, hemde Technopat Sosyal kullanicilarini gururlandirirsiniz.
İlk turnuvasına çıkıyor olabilir. Ben bir yıl sadece antrenmana gidip gelmiştim oynarken. Sonra maçlara çıkmaya başladım.

Şimdi ben turnuvaya küçükler olarak gireceğim hoca benim zaten iyi oynadığımı biliyordu normalde. Tecrübe yok derken hiç turnuvaya gitmedim ben küçük olduğum için herkes yeni olarak gelecek 6.sınıfım hocamın tabirine göre zaten oynayışım 6.sınıf üstü

Tamamdır ama sorduğum şey, "nasıl oynanmalı" sorusuyla neyi kastettiğiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı