ilandevri.com güvenilir mi?

Üstelik söz konusu ürün de aynı, demek ki adam bunu sürekli ve hızlı bir şekilde yapıyor. Şimdi bu kişinin whatsapp iletişim numarası mevcut, birşey yapılabilir mi?
Bizim şikayetimizle birşey olacağını sanmam, dolandırılanların tek bir davada buluşup nitelikli dolandırıcılık suçlamasıyla birşeyler çıkabilir.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210721-225816.png
    Screenshot_20210721-225816.png
    331,8 KB · Görüntüleme: 53
Bizim şikayetimizle birşey olacağını sanmam, dolandırılanların tek bir davada buluşup nitelikli dolandırıcılık suçlamasıyla birşeyler çıkabilir.
Emniyet müdürlüğü ile iletişime geçtim, yarın gidip ifade ve tutanak tutturacağım, ilk görüştüğüm kişiye ve bilgi aldığım savcı arkadaşıma göre benim mağdur olmamış olmam önemli değil, ortada bir suç varsa mutlaka gerekenin yapılacağını ifade ettiler. Bizler duyarlı olmak zorundayız, büyük olasılıkla aylardır çeşitli sitelerde bu paylaşımı yapan arkadaş ziyadesiyle kazanım elde etmiştir, her kimlerden ne kadar gelir elde etmişse ortaya çıkacaktır.

Emniyet müdürlüğü ile iletişime geçtim, yarın gidip ifade ve tutanak tutturacağım, ilk görüştüğüm kişiye ve bilgi aldığım savcı arkadaşıma göre benim mağdur olmamış olmam önemli değil, ortada bir suç varsa mutlaka gerekenin yapılacağını ifade ettiler. Bizler duyarlı olmak zorundayız, büyük olasılıkla aylardır çeşitli sitelerde bu paylaşımı yapan arkadaş ziyadesiyle kazanım elde etmiştir, her kimlerden ne kadar gelir elde etmişse ortaya çıkacaktır.
Helal olsun, kendi dolandırılanlar bile şikayet etmezken sizin şikayet etmeniz takdire şayan. Şikayet edilip ceza aldıkça akıllanır bunlar.

Üstelik söz konusu ürün de aynı, demek ki adam bunu sürekli ve hızlı bir şekilde yapıyor. Şimdi bu kişinin whatsapp iletişim numarası mevcut, birşey yapılabilir mi?
Sanmıyorum ama dolandırılan kişiler kanıtları ile hukuki yollara başvurur ise bence bu adamlar yakalanır

İlçemin emniyet müdürlüğünde yaymış memurların lakayıt tavırları ve ilgisizliği, ihbarın teknik nedenlerle alınmaması nedeniyle ilk mesai günü savcılığa gitmeye karar verdim. Emniyette olanları buraya yazmak uygun olmayacağı için yazmayacağım, ancak adaleti sağlamakla mükellef olanları bu konuda hevesli ve teşvik edici olmaları gerekirken yıldırıcı olmaları çok üzücü, bu aşamadan sonra olacakları mümkün oldukça sizlerle paylaşacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı