İlçede yurt yok

BatuARASS

Centipat
Daha fazla  
Okulumun bulunduğu ilçede özel, KYK vs. hiçbir yurt yok (Trabzon, arsin). Yakın ilçede ki veya merkezde ki yurda başvuramayacağım söylendi gsb iletişim üzerinden. Tanıdığım arkadaşlarının merkez kampüse ilçede ki yurttan geldiğini söylüyor. Nasıl başvuru yapacağım? Aynı sorunu yaşayanlar, çözüme kavuşturabilenler yardımcı olursa sevinirim.

Dostum KYK başvururken sen kendin seçemiyorsun diye biliyorum en son 2019'da başvurmuştum değişti mi bilmiyorum fakat sistem seni okulunun bulunduğu şehirdeki herhangi bir KYK yurduna yerleştiriyor. Kesin bir bilgi değil bilen birisi cevaplarsa iyi olur.

Dostum KYK başvururken sen kendin seçemiyorsun diye biliyorum en son 2019'da başvurmuştum değişti mi bilmiyorum fakat sistem seni okulunun bulunduğu şehirdeki herhangi bir KYK yurduna yerleştiriyor. Kesin bir bilgi değil bilen birisi cevaplarsa iyi olur.
Başvuru yapamıyorum zaten . " Bölüm ve sınıfınızın bulunduğu il ve ilçede Kurumumuza ait yurt bulunmamaktadır." hatası alıyorum. Onun sebebinin de ilçede yurt olmaması olduğu söylendi.

Yeni konular

Geri
Yukarı