İleri düzey bilgi olmadan proglamlama önerisi

bercesteS

Hectopat
Daha fazla  
Yavaş yavaş öğrenmek istiyorum. Bilgim pek fazla yok, ona göre yapabileceğim bir şeyler önerebilir misiniz?

Web site yap. Biliyorum programlama değil. Ama pratik yapmak için iyi.
Web siteleri programlama değil mi? :D Javascript, PHP, ASP.net vb. dilleri dilden saymıyorsun galiba? :D Ayrıca web sitesi demek sadece Front-End demek değildir, lütfen bilgin olmayan konularda fikrin de olmasın.

Web siteleri programlama değil mi? :D JavaScript, PHP, ASP.net vb. dilleri dilden saymıyorsun galiba? :D ayrıca web sitesi demek sadece Front-End demek değildir, lütfen bilgin olmayan konularda fikrin de olmasın.

Tamam. Ama millet HTML vb şeylere programlama değil onlar deyince alışkanlık olmuş.

Yavaş yavaş öğrenmek istiyorum. Bilgim pek fazla yok, ona göre yapabileceğim bir şeyler önerebilir misiniz?
İlk olarak "programlama nedir, neden yapılır?" , "algoritma nedir, nasıl oluşturulur?" , "PC, kodları nasıl anlar ve uygular?" bu gibi soruların cevaplarını araştırırsan giriş için hazırlıklı olursun.
Tamam. Ama millet HTML vb. şeylere programlama değil onlar deyince alışkanlık olmuş.
HTML de bir dil(işaretleme), adı sadece programlama dili değil. HTML ve CSS'le bir ton iş yapılıyor günümüzde, bir web sitesinin olmazsa olmazlarılar. Yabana atılacak diller değiller ki zaten web sitelerinde sadece HTML ve CSS kullanılmıyor, birçok dil kullanılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı